Wsparcie dla Krzyśka RutkowskiegoFundacja Respect the Chemistry prosi o pomoc i wsparcie dla Krzysztofa Rutkowskiego, który walczy z ciężką chorobą!

Krzysiek Rutkowski – jeden z najlepszych, najbardziej doświadczonych i skutecznych Key Account Managerów firmy A. Schulman, całe serce zawsze oddawał pracy i klientom. Absolutnie niezawodny ekspert w swojej dziedzinie, profesjonalny i życzliwy partner biznesowy, a przede wszystkim wspaniały kolega, który do wszystkiego podchodzi z pasją i uśmiechem, dzisiaj walczy o życie.

Po przebyciu ciężkiej operacji mózgu, Krzysiek wymaga intensywnej i kosztownej terapii i stałej opieki. Potrzebne jest też wsparcie dla rodziny Krzyśka - opłacenie opiekunki dla niepełnosprawnej córki, tak aby żona i syn mogli spędzać więcej czasu przy chorym mężu i tacie, oraz na wydatki związane z codziennym funkcjonowaniem rodziny.

Wiele osób, klientów i przyjaciół, pyta jak pomóc Krzyśkowi i co mogą zrobić. Każde wsparcie i dobre słowo jest cenne i wywołuje wzruszenie Krzysztofa i jego rodziny. Jego wielką pasją jest muzyka. Jest wrażliwym i ciepłym człowiekiem, zawsze niosącym pomoc potrzebującym, zauważającym drugiego człowieka, a także dbającym o los zwierząt. Przez lata poświęcał się sprawom zawodowym i dbał o wszystkich partnerów biznesowych i wpółpracowników. Zadbajmy teraz o niego!

Czy można w lepszy sposób okazać wdzięczność, szacunek i troskę?

Wsparcie finansowe dla Krzyśka prosimy przekazywać na konto Fundacji:

PL 50 1140 2004 0000 3102 7664 2444

Wszystkie wpłaty prosimy opatrzyć dopiskiem: Krzysiek


Fundacja RESPECT the CHEMISTRY

Zarząd:
Agnieszka Szymańska (Wiceprezes Zarządu)
Waldemar Sobański (Prezes Zarządu)

Rada:
Barbara Czarnocka
Waldemar Jurczak
Marek Szostak

Nigdy nie postanawiaj nic nie robić,
 tylko dlatego, że możesz zrobić niewiele.