biester
Puls Branży

Inspirujące spotkanie dla producentów folii i opakowań z polimerów

Wkrótce odbędzie się kolejna, ósma już edycja Konferencji Foliowej, cenionego w przemyśle, ogólnopolskiego forum biznesu opakowaniowego.

Tegoroczna konferencja będzie podzielona na trzy części. Kluczowi na polskim rynku producenci i dystrybutorzy polimerów przedstawią ofertę innowacyjnych surowców i aplikacji dla branży.

Konsultanci rynkowi oraz kancelarie prawne przybliżą procesy biznesowe w branży oraz zmieniające się otoczenie prawno-formalne.

Wreszcie dostawcy maszyn i urządzeń postarają się wyartykułować i przeprowadzić uczestników spotkania przez istotę koncepcji Przemysłu 4.0 w produkcji opakowań z polimerów, horyzont oraz korzyści i zagrożenia wynikające z implementacji tego procesu.

Uczestnicy konferencji będą mogli nawiązać relacje pozwalające zlecić analizy oraz opracowania agend badawczych pilotażowych projektów na drodze do Przemysłu 4.0, z uwzględnieniem potencjału firmy oraz wymagań otoczenia, czy zaawansowaną analitykę danych strategicznych na bazie przeprowadzonych projektów pilotażowych, zarówno na potrzeby inwestycji jak i budowania ścieżek rozwoju kadry.

Wisienką na torcie będą dwie debaty branżowe, pierwsza poświęcona konkretnym wdrożeniom Przemysłu 4.0 na realnym przykładzie dużego producenta opakowań, będącego w trakcie procesu wraz z udziałem renomowanego doradcy, nadzorującego proces oraz dostawcy maszyn użytych w ewolucji.

Kolejna debata z udziałem prof. Andrzeja Bartkowiaka oraz uczestników konferencji będzie formą wyjaśnienia, opisania oraz neutralizacji wielu uproszczeń, nieprawd, zawoalowanych kłamstw, czy narracyjnych wrzutek medialnych, dotyczących opakowań z polimerów, jakich sporo pojawiło się w ostatnim czasie zarówno w mediach, jak i dyskursie publicznym. Obie debaty poprowadzi Waldemar Sobański, Red. Nacz. Miesięcznika Plastics Review.

Organizatorom konferencji miło jest poinformować, iż Sponsorem Głównym konferencji jest koncern SABIC. Status Partnera piastuje Spółka RESINEX. Uczestnicy konferencji wysłuchają prelekcji oraz będą mieli okazję wizytować punkty informacyjne renomowanych uczestników rynku dostawców na rzecz producentów opakowań.

Funkcja Dyrektora Merytorycznego konferencji sprawowana jest nieprzerwanie przez prof. dr hab. inż. Artura Bartkowiaka (Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych;
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie).

Firmy zainteresowane przedstawieniem swojej oferty na konferencji prosimy o kontakt:

Kamila Kos
Telefon:+48 22 658 33 33 wew. 102
E-mail: kamila.kos@eplastics.pl

Rejestracja elektroniczna:
http://konferencje.eplastics.pl/foliowa/udzial.html

Sponsor Konferencji Foliowej:

Sabic

 

Partner Konferencji:

Resinex

Dodaj ofertę pracy