biester
Puls Branży

Plastpol 2020 przełożony

Nowy termin targów: 06-09.10.2020 został oficjalnie potwierdzony.

Poniżej treść oświadczenia Targów Kielce:

 

W związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach, zorganizowanie w dniach 19-22 maja 2020 Targów PLASTPOL stało się niemożliwe.

Na podstawie licznych rozmów z naszymi partnerami,  wystawcami i gośćmi targów zadecydowaliśmy, że wiodące w naszym regionie Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odbędą się od 6 do 9 października 2020.

Dołożymy wszelkich starań, aby targi PLASTPOL w nowym terminie odbyły się na najwyższym poziomie. Zapewnimy Państwu nie tylko możliwość spotkania klientów
i partnerów biznesowych, okazję do wymiany doświadczeń i pomysłów na prowadzenie biznesu w nowej sytuacji gospodarczej, ale również kompleksowe wsparcie promocyjne wystawców: relacje w polskich i w zagranicznych mediach, udział w programach radiowych i telewizyjnych, kampanie reklamowe w sieci i na terenie obiektów targowych.   

Od kilkudziesięciu lat łączymy ludzi w biznesie: umożliwiamy spotkania i wymianę doświadczeń, wspieramy komunikację i stale szukamy rozwiązań, które pomagają firmom się rozwijać.  Jesteśmy głęboko przekonani, że wykażecie Państwo zrozumienie i również w nowym terminie zaangażujecie się z nami w tworzenie PLASTPOLU - największego spotkania branży w regionie.

Dodaj ofertę pracy