biester
Puls Branży
Innovia  

Nowa wysoko-wydajna folia BOPP do etykiet samoprzylepnych

Innowacyjna tzw. pół-spieniona folia charakteryzuje się większą wydajnością i nieprzezroczystością w porównaniu do litych białych folii.

Innovia Films opracowała wysokowydajną, w części spienioną , błyszczącą, białą folię BOPP - Rayoface™ JB. Ta 47-mikronowa folia, przeznaczona do produkcji etykiet samoprzylepnych, łączy w sobie niektóre zalety folii spienionych oraz litych w postaci folii pół-spienionej. JB47 posiada powierzchnię podatną na powlekanie, co pozwala klientom na dodanie własnej, nadającej się do druku warstwy wierzchniej. Folia spełnia wymogi UE i FDA dotyczące kontaktu z żywnością.

 

Rayoface™ JB jest szczególnie przydatna do stosowania w takich segmentach rynku, jak rynek produktów dla gospodarstw domowych i higieny osobistej, żywność i napojów oraz innych sektorów dóbr konsumpcyjnych.

 

Produkowana w Innovia Films Poland na zaawansowanej technologicznie 5-warstwowej linii BOPP JB jest produktem o najwyższej wydajności. W porównaniu do litych białych folii odznacza się znacznie większą nieprzezroczystością i wyższą wydajnością. Błyszcząca powierzchnia folii wykazuje doskonałą przyczepnością dla powleczeń i klejów samoprzylepnych, a co ważne, spełnia wymagania UE i FDA dotyczące kontaktu z żywnością.

 

Stephen Weber, dyrektor ds. kluczowych klientów, wyjaśnia: „Właściwości JB47 oznaczają, że ma ona niektóre zalety folii spienionych, a jednocześnie zachowuje się jak folia lita. Charakteryzuje się błyszczącą powierzchnią, wysoką nieprzezroczystością folii spienionych i wyższą wydajnością niż lite białe folie. Połączenie tych cech sprawia, że JB47 jest atrakcyjna pod względem estetycznym i ekonomicznym”.

Dodaj ofertę pracy