biester
Puls Branży

KONFERENCJA FOLIOWA 2023

Kolejne spotkanie przemysłu foliowo-opakowaniowego odbędzie się 28 września 2023 w Warszawie.

Przypomnijmy, iż po 2-letniej przerwie spowodowanej pandemią covid Konferencja Foliowa powróciła w 2022 na stałe do kalendarza branżowego, zbierając pochlebne recenzje od uczestników spotkania.

 

Tematem przewodnim edycji 2023 będą osiągnięcia produkcyjne wytwórców folii i opakowań, wykorzystane rynkowe szanse, implementacja nowych technologii, a także podnoszące jakość i efektywność produkcji surowce oraz innowacje i udogodnienia w kompozycji linii produkcyjnych zapewniające ich skuteczne i sprawne działanie.

 

Tradycyjnie, w zakresie merytorycznym Konferencja Foliowa jest przygotowywana przez duet: prof. Artur Bartkowiak (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny) oraz Waldemar Sobański (Red. Nacz. Plastics Review). Celem organizatorów jest doprowadzenie do spotkania całej branży opakowaniowej, tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych. W tym ciekawym gronie dochodziło do wielu interakcji, wymiany opinii, doświadczeń i informacji. Konferencyjne prelekcje były podstawą do ożywionych i konstruktywnych dyskusji w kuluarach, tym samym Konferencja zyskała reputację miejsca skutecznego branżowego networkingu.

 

Konferencja Foliowa jest oceniania przez Uczestników jako konstruktywna platforma dyskusyjna biznesu foliowego w Polsce.

Już dziś można powiedzieć, że w edycji 2023 Konferencji swoje zaangażowanie potwierdzili wszyscy sponsorzy i partnerzy poprzedniej edycji. Zgłosiło się również kilka nowych podmiotów zainteresowanych wystąpieniami oraz aktywnym współtworzeniem edycji 2023. Tym samym obecna edycja Konferencji Foliowej zapowiada się jeszcze ciekawiej.

 

W trakcie Konferencji odbędzie się po raz pierwszy uroczystość wręczenia specjalnych nagród dla najszybciej rozwijających się producentów folii i opakowań foliowych operujących na polskim rynku:

 

GROWTH STARS

FLEXIBLE PLASTICS PACKAGING in POLAND

 

Pod koniec marca 23 zostanie uruchomiony specjalny panel rejestracyjny dla zainteresowanych uczestnictwem w Konferencji Foliowej 2023 (28.09).

 

Kontakt do zainteresowanych wystąpieniem / przedstawieniem własnej oferty rynkowej / sponsorowaniem wydarzenia:

Waldemar Sobański

Tel 501 131 404

Mail: valdemar@eplastics.pl

 

Relacja z 2022

Relacje z poprzednich lat

TOP 77 FLEXIBLE PACKAGING in POLAND

TOP 77 RIGID PACKAGING in POLAND

Dodaj ofertę pracy