biester
Puls Branży

Innowacyjny kroplomierz

Aptar Beauty wprowadził na rynek NeoDropper, innowacyjny kroplomierz zaprojektowany w celu zwiększenia precyzji i wydajności aplikacji do pielęgnacji skóry.

Firma twierdzi, że technologia kroplomierzy ewoluowała w minimalnym stopniu przez ponad sto lat. 

Konstrukcja gwarantuje, że aplikator nie będzie miał bezpośredniego kontaktu z formułą znajdującą się w butelce, co zapobiega ponownemu zanieczyszczeniu jej przez bakterie. Badania laboratoryjne potwierdziły skuteczność NeoDroppera w zabezpieczaniu integralności produktu. Dodatkowo unikalny system zapobiega rozlaniu, nawet w przypadku przewrócenia butelki.

Krótki aplikator pozwala na lepszą kontrolę, zapewniając dozowanie właściwej ilości produktu przy każdym użyciu. Aptar Beauty przeprowadziło badanie konsumenckie porównujące NeoDropper Classic z tradycyjnym opakowaniem z zakraplaczem wśród 17 kobiet używających serum wiodącej, prestiżowej marki kosmetycznej. Badanie wykazało, że użytkownicy woleli NeoDropper, powołując się na lepszą kontrolę dawkowania i ochronę formuły. Po dwóch tygodniach codziennego stosowania 15 uczestników wybrało NeoDropper i było skłonnych zapłacić więcej za nowe opakowanie.

Dodaj ofertę pracy