KGL_new
Puls Branży

Błyskawiczne zapisy na Konferencję Foliową 2024

W ubiegły piątek (14.06) popołudniem ruszyła rejestracja Uczestników tegorocznej Konferencji Foliowej (19.09.2024), kluczowego na rynku spotkania producentów opakowań elastycznych oraz dostawców surowców i technologii opakowaniowych. Wyniki napawają dużym optymizmem.

Jako pierwsza zarejestrowała się na Konferencję firma BITTNER PACKAGING. Pan Andrzej Bittner, nestor branży, jest Uczestnikiem Konferencji od wielu lat, za co ogromnie dziękujemy i wyrażamy równie ogromny szacunek. Mamy dla firmy BITTNER PACKAGING miłą niespodziankę, ale o tym poinformujemy wkrótce.

Jako 10-ta zarejestrowała się firma PLASTCHIM-T producent folii z Bułgarii. Na pozycji 20-tej uplasowałą się firma CHEMOSVIT producent folii  z Słowacji. Na pozycji 30-tej dostawca surowców BAMBERGER POLYMERS. Jako 40-ta przybyła firma EUROCAST. 50-tkę Uczestników Konferencji otworzyła FIRMA ART. Jako 60-ta zarejestrowałą się firma WARTER POLYMERS. Pozycję 70-tą otworzyła firma PLASTMOROZ. Jako 80-ta zarejestrowała się firma T&R BIOEKO. 9-tą dziesiątkę napoczęła firma KF TECHNOLOGIE. Na miejscu 100-tnym pojawiła się firma EXPACK. Na pozycji 110 zameldował się producent folii i opakowań FABTOM. 12-tą dziesiątkę otworzył globalny koncern opakowaniowy SONOCO. Jako 130-ty zarejestrował się dostawca poliolefin BASELLORLEN. Pozycję 140-tą otworzył dostawca surowców mineralnych PIOTROWICE. Natomiast na miejscu 150 zarejestrowała się reprezentacja dostawcy folii BOPET, BOPP i BOPA, czyli VENOFLEX z Holandii. Na pozycji 160 uplasował się dostawca technologii HOSOKAWA ALPINE. Pozycję 170 objął producent folii i taśm VERONI PAK. Pozycję 180 objął koncern ORLEN. Na pozycji 190 zarejestrowała się ELA Wyrób Folii i Opakowań. Pozycję 200-tną obsadził producent folii i opakowań COLORMARK. Na pozycji 205 CLICK-PACK. Na pozycji 210 POLIFOLIA. Na pozycji 215 NICATOR FILMS

Zarejestruj się na Konferencję Foliową 2024

Po ponad dwóch tygodniach otwartej rejestracji, na Konferencję Foliową zarejestrowało się ponad 200 Uczestników. Tempo rejestracji, jak na wydarzenie branżowe, jest więc ze wszech miar dynamiczne. Dodatkowo, na platformie Linkedin udział w Konferencji zadeklarowało ponad 200 menedżerów z rynku polskiego, głównie z sektorów: produkcja folii i opakowań, recykling tworzyw, dostawa surowców, technologie i maszyny do produkcji opakowań. Nadto, ponad 50 menedżerów z rynków międzynarodowych przyjęło zaproszenie do udziału w tegorocznej Konferencji. Powyższe wskazuje, że Konferencja Foliowa jest wydarzeniem wartościowym i oczekiwanym. Edycja 2024 Konferencji zapowiada się na rekordową.

Na tym kończymy raport z szybkiej rejestracji. Wkrótce opublikujemy wstępną listę przedsiębiorstw biorących udział w Konferencji Foliowej 2024. Organizatorzy spodziewają się ponad 200 Uczestników i taka też jest pojemność sal konferencyjnych.

Zobacz relację z Konferencji Foliowej 2023

 

Dodaj ofertę pracy