KGL_new
Puls Branży

Nowy kubek K3 Greiner

Symington nawiązał współpracę z Greiner Packaging , aby zastosować samoseparującą wersję rozwiązania opakowania z tektury i plastiku K3 r100 firmy do marki owsianki błyskawicznej Oatburst.

Kubek z tektury i plastiku K3 jest wygodny, ma atrakcyjny wygląd i jest ekologiczny. Posiada „unikalną” zakładkę do odrywania, dzięki czemu konsumenci mogą intuicyjnie oddzielić tekturowe opakowanie zewnętrzne od lekkiego plastikowego kubka, aby umożliwić recykling. Dzięki najnowszemu rozwiązaniu, K3 r100, materiały oddzielają się same, zanim dotrą do systemu wykrywania bliskiej podczerwieni w zakładzie recyklingu, co prowadzi do prawidłowego wykrywania, sortowania i recyklingu. K3 r100 umożliwia zatem przypisanie tektury i plastiku do właściwych strumieni materiałów podczas początkowego procesu sortowania przed poddaniem ich recyklingowi.

K3 r100 nie tylko oferuje wygodę i atrakcyjny design, ale także może pochwalić się wskaźnikiem recyklingu sięgającym 98%, co stanowi znaczną poprawę w porównaniu z poprzednimi wersjami, w których segregacja odpadów odbywała się na koszt konsumenta. W styczniu tego roku rozwiązanie opakowaniowe otrzymało nagrodę World Star Packaging Awards, a w październiku ubiegłego roku nagrodę Green Packaging Star Award od austriackiego magazynu  KOMPACK.

Dodaj ofertę pracy