KGL_new
Puls Branży

Chemipack ma partnera z USA

Amerykański AeroFlexx, lider w branży zrównoważonych opakowań, ogłasza strategiczne partnerstwo z Chemipack, rodzinną firmą działającą w Polsce (Łowicz), która dostarcza płynne koncentraty do różnych zastosowań, takich jak produkty gospodarstwa domowego i higieny osobistej, płyny przemysłowe i chusteczki nawilżane. Partnerstwo to umożliwi AeroFlexx i Chemipack zaspokojenie popytu w branży i podejmowanie kluczowych inicjatyw opakowaniowych poprzez wprowadzenie na rynek europejski jednego z najbardziej innowacyjnych i zrównoważonych formatów opakowań płynów.

Firma Chemipack posiada doświadczenie z zakresu realizacji wysoce wydajnych czynności napełniania i mieszania na miejscu. Dzięki pięciu najnowocześniejszym liniom produkcyjnym jest w stanie wyprodukować i napełnić ponad 100 milionów litrów płynów rocznie.

„Jednym z naszych zasadniczych dążeń, jako firmy wielopokoleniowej, jest dalsze zapewnianie wysoce wydajnego procesu dla naszej aktualnej bazy klientów za pośrednictwem mieszalni i zakładów napełniania działających w sposób zrównoważony, z myślą o przyszłych pokoleniach. Dzięki wsparciu AeroFlexx znacznie poprawimy naszą zrównoważoną pozycję, aby zapewnić trwałą wartość” - podkreśla prezes i dyrektor generalny Chemipack Sp. z o.o., Robert Serafiński.

„Współpracując z Chemipack, znajdujemy się w strategicznym położeniu, aby zaspokoić popyt naszych europejskich klientów i umożliwić AeroFlexx sprawne wejście na rynek i osiągnięcie efektu skali - powiedział Kevin Green, wiceprezes ds. handlowych w AeroFlexx. - Najwyższa jakość produkcji Chemipack i elastyczne podejście są niezbędne w kontekście dalszego wspierania naszej solidnej i rozrastającej się bazy odbiorców”.

Opakowania AeroFlexx zyskują coraz większą popularność na rynku europejskim, stanowiąc skalowalne rozwiązanie, które pomaga zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na zrównoważone rozwiązania w zakresie opakowań, zwiększając globalny zasięg AeroFlexx.

Dodaj ofertę pracy