biester
Wiadomości

ALBIS Autoryzowanym Dystrybutorem BOPS

Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. (BOPS) z dniem 01 marca 2017 roku wyznacza ALBIS Polska Sp z o.o., będącą częścią ALBIS PLASTIC GmbH (ALBIS) na swojego Autoryzowanego Dystrybutora.

Nawiązanie tej współpracy jest potwierdzeniem tego, jak wielką wagę BOPS przykłada do wysokiej jakości i kompleksowej obsługi średnich i małych firm, działających w branży przetwórstwa poliolefin w Polsce.

„Bardzo cieszymy się na współpracę z ALBIS Polska Sp. z o.o.” – powiedziała Helena Huovinen, Prezes Zarządu BOPS. „To wiarygodny partner, który w ramach globalnej sieci, do której należy, udowodnił swój dystrybucyjny potencjał m.in. w kooperacji z LyondellBasell w Europie. Jesteśmy przekonani, iż nasza współpraca w pozytywny i znaczący sposób wpłynie na rozwój polskiego rynku poliolefin.” – dodała Helena Huovinen. 

„ALBIS Polska Sp. z o.o. ma mocny zespół i dobrze rozwiniętą działalność w Polsce, zatem współpraca z BOPS dopełni nasze dotychczasowe portfolio, zapewniając naszym klientom dostęp do wspaniałej oferty produktów i usług tej spółki. BOPS jest liderem rynku poliolefin i nasza współpraca połączy eksperckość BOPS w zakresie produktów z naszą rozbudowaną siecią sprzedaży i obsługą klientów na polskim rynku.” – skomentował Ian Mills, Dyrektor Sprzedaży ALBIS PLASTIC GmbH. Dodał również, że: „ALBIS posiada dogłębną wiedzę na temat produktów oferowanych przez BOPS, dzięki szeroko zakrojonej współpracy z LyondellBasell w Europie, co umożliwi szybkie rozpoczęcie obsługi klientów w Polsce.”

W celu zapewnienia szybkich dostaw i kompleksowego serwisu przetwórcom poliolefin w Polsce, BOPS koncentruje się na obsłudze dużych przedsiębiorstw, natomiast Autoryzowani Dystrybutorzy BOPS docierają bezpośrednio do sektora firm małych i średnich. Autoryzowani Dystrybutorzy przechodzą regularne szkolenia w zakresie nowych produktów i usług BOPS. Firmy te również otrzymują wsparcie marketingowe ze strony BOPS. Autoryzowani Dystrybutorzy stanowią przedłużone ramię BOPS i w równym stopniu są odpowiedzialni za obsługę odbiorców materiałów oferowanych przez BOPS.

Wieloletnie funkcjonowanie takiego modelu dystrybucji w BOPS potwierdza jego efektywność. Jest on optymalny dla wszystkich zaangażowanych stron, a w szczególności dla przetwórców poliolefin w Polsce, ponieważ dzięki niemu mają oni zapewnioną natychmiastową i na najwyższym poziomie obsługę przez najbliższego im partnera z łańcucha dostaw BOPS.

Dodaj ofertę pracy