KGL_new
Wiadomości

Wiedza o postępach w produkcji opakowań z polimerów

Przyjrzyj się innowacjom w produkcji opakowań z polimerów z każdej strony.

Sprawdź postępy w:

 

Bezpieczeństwie opakowań farmaceutycznych,

Opakowaniach dla słodyczy i przemysłu piekarniczego,

Opakowaniach specjalnych, podnoszących jakość produktu,

Opakowaniach komfortowych, dla wygody klienta,

Modyfikacjach w produkcji folii BOPP,

Innowacjach w IML.

 

Olbrzymi blok wiedzy o postępach w produkcji szeroko rozumianych opakowaniach z polimerów już w marcowym numerze miesięcznika Plastics Review. Zapraszamy do współpracy reklamowej renomowanych dostawców maszyn i surowców dla biznesu opakowaniowego.

 

Miesięcznik Plastics Review wraca również do osiągnięć w dziennikarstwie śledczym. W numerze styczniowym ukazał się reportaż o kradzieży polimerów w Polsce, w lutym reportaż i wywiad poświęcone doprowadzeniu do upadłości innowacyjnej polskiej firmy, natomiast w marcu ukaże się materiał śledczy o polimerowej piramidzie finansowej. Czytajcie nas, warto!

 

Miesięcznik Plastics Review w skali miesiąca czyta średnio ok. 22 000 przedsiębiorców, menedżerów, technologów, członków społeczności polimerowej w Polsce i Europie Centralnej. Plastics Review ukazuje się od 2000 roku, jest najstarszym i jedynym prestiżowym tytułem prasowym dla szeroko rozumianego przemysłu polimerowego. Miesięcznik znany jest nie tylko w Europie, ale i na wszystkich kontynentach, wszędzie tam, gdzie przemysł polimerowy odgrywa istotną rolę w gospodarce. Plastics Review legitymuje się najwyższym czytelnictwem w Polsce i Europie Centralnej. Jest medium opiniotwórczym, dostawcą informacji i wiedzy, cenionym przez Czytelników pod każdą szerokością geograficzną. Różnorodna tematyka, rzetelne dziennikarstwo, duża liczba partnerów biznesowych, systematyczność wydań zbudowała pozycję miesięcznika na rynku. Wystarczy, że raz zaczniesz czytać – od razu poczujesz różnicę!

 

Czekamy na Twoją decyzję reklamową do: 20.03.2017

Joanna Biegalska

joanna@eplastics.pl 

Kamila Kos

kamila.kos@eplastics.pl 

Zbigniew Heinrich

zbigniew@chemical.pl 

 

 

 

Dodaj ofertę pracy