biester
Wiadomości

Giuseppe w Warszawie...

Po miesiącach bezkrólewia jest w końcu nowy dyrektor zarządzający Dow Polska.

Giuseppe SantoroCiekawe, czy wyłamie się z dotychczasowego dość kontrowersyjnego stereotypu przedstawicieli chemicznego giganta w naszym kraju?

Przez ostatnie lata w imieniu amerykańskiego koncernu na warszawskim stolcu zasiadały dość osobliwe charaktery, co rzuca interesujące światło na proces selekcji kadrowej w Dow.

Czy tym razem będzie inaczej? Giuseppe Santoro, nowy dyrektor zarządzający Dow Polska dotychczas pełnił funkcję Global New Business Development Director w obszarze produktów konsumenckich w europejskiej centrali spółki Dow w Horgen w Szwajcarii. Giuseppe Santoro dołączył do Dow w 1999 r. Posiada ponad  18-letnie międzynarodowe doświadczenie w sprzedaży, marketingu, zarządzaniu produktem, rozwoju strategii i pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych, a swoją karierę zaczynał w oddziale firmy we Włoszech.

Jego przełożoną będzie Despina Anastasiou, Regional Leader w Dow Central Europe. Giuseppe Santoro jest absolwentem inżynierii chemicznej na Uniwersytecie w Pizie. Posiada także tytuł MBA nadany przez brytyjską London Business School.

Dodaj ofertę pracy