biester
Wiadomości

Jak zapłacić mniej za paliwo?

O tym, że za paliwo można płacić mniej przekonują się właśnie małe i średnie firmy współpracujące z Bibby Financial Services. Korzystając z karty paliwowej – produktu stworzonego we współpracy z Circle K – tankują po specjalnej niższej cenie, a wydatki rozliczają ze środków dostępnych w ramach faktoringu.

Współpracujemy z wieloma firmami – transportowymi, handlowymi czy produkcyjnymi – dla których wydatki na paliwo to istotna pozycja po stronie kosztów. Szukaliśmy rozwiązania, które nie tylko pomoże zachować płynność finansową, ale również pozytywnie wpłynie na rozwój biznesu dzięki generowanym oszczędnościom. Tak powstała „nasza” karta paliwowa – mówi Jerzy Dąbrowski, dyrektor generalny Bibby Financial Services.

Karta stworzona we współpracy z Circle K to rozwiązanie dla tych, którzy wydają dużo na paliwo. Zaletą rozwiązania jest m.in. niższa od rynkowej cena paliwa (oparta na cenie hurtowej), możliwość tankowania na blisko 360 stacjach Circle K w Polsce (w tym – co bardzo istotne – na stacjach autostradowych i przygranicznych) oraz dostęp do narzędzi analitycznych, które pozwalają na lepszą kontrolę wydatków.

Nowatorski jest sposób rozliczania wydatków na paliwo – klient płaci za nie środkami dostępnymi w ramach faktoringu od Bibby Financial Services. To bardzo wygodne rozwiązanie – przedsiębiorca nie musi martwić się, czy będzie miał pieniądze na czas. Rozliczeniem z Circle K zajmuje się Bibby Financial Services, a klient dostaje szczegółowe informacje dotyczące wydatków i oszczędności.

Aby móc używać karty paliwowej, należy korzystać z faktoringu oferowanego przez firmę Bibby Financial Services. Karty są wydawane, wymieniane i wznawiane za darmo. Nie ma żadnych opłat za ich użytkowanie.

Więcej informacji na temat karty paliwowej Circle K od Bibby Financial Services: https://www.bibbyfinancialservices.pl/produkty/nasza-oferta/karty-paliwowe.

Bibby Financial Services oferuje faktoring z regresem, bez regresu, dla transportu, eksportowy, odwrotny i dla małych firm.

Dodaj ofertę pracy