KGL_new
Wiadomości

Klimas Wkręt-met Kreatorem 2020

Klimas Wkręt-met, lider technik zamocowań został wyróżniony tytułami Kreatora Budownictwa 2020, dla przedsiębiorstwa oraz tytułem Kreatora Budownictwa dla Wojciecha Klimasa, założyciela i prezesa firmy. Nagrody przyznawane przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa są potwierdzeniem silnej pozycji marki oraz znaczącej roli, jaką pełni w rozwoju rynku budowlanego.

W tym roku Klimas Wkręt-met obchodzi 30-lecie działalności. Tytuł Kreatora Budownictwa, przyznany po raz kolejny przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa, to dla marki pozytywne podsumowanie roku jubileuszowego.

Wspólnie budujemy jakość

To trudny rok, jednak Klimas Wkret-met poświęca go aktywnym działaniom związanym z rozszerzaniem parku technologicznego. W tym roku oddano do użytku kolejne hale produkcyjne, dzięki czemu powierzchnia  przedsiębiorstwa przekroczyła 80 000m2. Dzięki inwestycjom, rozwiązaniom przemysłu 4.0, firma jest w stanie nie tylko sprostać popytowi na produkty, który z roku na rok nie słabnie, ale również proponować może nowe rozwiązania produktowe, które sukcesywnie wdrażane będą do oferty sprzedażowej.

Firma stawia mocno na cyfryzację, która jest nieodłącznym elementem strategii rozwoju i nieprzerwanie wyznacza kierunki również w relacjach z partnerami na całym świecie. Stąd nowoczesne technologie, czy narzędzia informatyczne, usprawniające proces zakupowy produktów. Firma dostarcza również produkty pod indywidualne potrzeby partnerów handlowych.

Kładąc ogromny nacisk na jakość i na bezpieczeństwo we wszystkich obszarach działalności, firma wdrożyła i realizuje System Zarządzania Jakością (SZJ) wg wymagań normy ISO 9001, certyfikowany po raz pierwszy w 2004 r. Wprowadzono tu także System Zarządzania Energią wg wymagań normy ISO 50001, a w 2018 r.  - jako pierwsza firma w Polsce – Klimas Wkręt-met otrzymał certyfikat zgodności Systemu Zarządzania BHP wg wymagań normy ISO 45001.

To wielki zaszczyt znaleźć się w gronie kreatorów i innowatorów polskiego rynku budowlanego, szczególnie w tak ważnym dla naszej firmy czasie. Wyróżnienie Kreatora Budownictwa to dla nas ogromna satysfakcja, tym bardziej, że wprowadzane przez nas innowacyjne produkty i nowatorskie technologie stają się inspiracją dla branży i kreują trendy w budownictwie. To wyróżnienie jest potwierdzeniem naszej pozycji w Polsce ale jednocześnie jest jednym z elementów napędzających do realizowania kolejnych celów. A jednym z nich, jest skuteczne poszerzanie naszej działalności w krajach Europy Zachodniej oraz w innych prężnie rozwijających się częściach świata takich jak Indie czy Australia. Serdecznie dziękujemy organizatorom, wydawnictwu Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa  oraz szanownej Kapitule za docenienie naszych działań. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy – mówi Maciej Strychalski, dyrektor marketingu Klimas Wkręt-met. Dzisiaj firma dociera do ponad 6o krajów poprzez różne modele dystrybucji produktów, począwszy od współpracy z partnerami handlowymi, a skończywszy na otwieraniu własnych oddziałów sprzedażowych.

Dodaj ofertę pracy