biester
Wiadomości
Hanex  

Hanex ma więcej miejsca

GTX Hanex Plastic wprowadza się do DL Invest Park Dąbrowa Górnicza. Firma zajmie ponad 10 000 mkw. powierzchni magazynowych oraz biurowych, które zostały przygotowane ściśle według jej preferencji. Istniejące powierzchnie będą pełniły funkcje centrum logistycznego jednak firma nie wyklucza dalszej ekspansji na tym terenie: nowa hala zaprojektowana została w sposób umożliwiający jej rozbudowę w przyszłości zarówno na potrzeby magazynowe, jak i produkcyjne. Było to możliwe dzięki polityce inwestycyjnej DL Invest Group, która stawia na długoterminową współpracę z najemcą i zapewnienie możliwości dalszego rozwoju firmy w ramach zajmowanych nieruchomości.

„Jest to nasza pierwsza tego typu inwestycja. Projekt został opracowany i realizowany zgodnie z naszymi wymaganiami od początku do końca, a hala magazynowa jest wyposażona w nowoczesny system regałów przesuwnych, które dzięki swojej mobilności zajmują 90% mniej powierzchni niż standardowe regały stacjonarne” – mówi Artur Kot, Dyrektor Produkcyjno – Techniczny GTX Hanex Plastic. „Dotychczas wynajmowane przez firmę GTX Hanex Plastic magazyny są podzielone na trzy obszary, które nie mają charakteru ciągłości powierzchni, co ogranicza możliwość optymalnego zarządzania miejscem i organizacją” – zauważa Artur Kot.

Wybór DL Invest Group na partnera, który miał zrealizować projekt BTS dla GTX Hanex Plastic poprzedzony został wielokryteriową oceną zarówno sposobów realizacji przedsięwzięcia, jak i firmy, która miała je zrealizować.

„Pierwszym krokiem była ocena potencjału przyszłego partnera, który okazał się na miarę naszych oczekiwań. Kolejny etap to sprawdzenie referencji i ocena inwestycji już zrealizowanych. W tej kwestii dało się zauważyć, że firma DL Invest Group stawia na jakość i terminowość. Ostatnim aspektem było podsumowanie powyższych punktów oraz oferty cenowej. Całość okazała się na tyle korzystna, że podjęliśmy decyzję o wyborze DL Invest Group, jako partnera projektu” – podsumowuje Artur Kot.

„Firma DL Invest Group stawia na doświadczenie, jakość oraz długoterminowe relacje z klientem dzięki czemu zna jego biznesowe potrzeby i wychodzi im naprzeciw. To odróżnia nas na rynku od innych deweloperów w dużej mierze realizujących projekty pod typową sprzedaż i przykładających mniejszą wagę do oddziaływania projektu na otoczenie, czy też funkcjonowania najemcy w obiekcie w kilkuletniej perspektywie. Naszą ideą jest realizacja oraz utrzymywanie nieruchomości w naszym portfelu. Stąd dużą wagę przywiązujemy do proaktywnego zarządzania projektem, dzięki czemu nieustannie zwiększamy jego wartość w czasie i dajemy naszym najemcom gwarancję, że będziemy blisko ich potrzeb nie tylko na etapie podpisania umowy, czy też budowy, ale w szczególności podczas całego okresu ich obecności w budynku. Tworzymy prawdziwą wartość dla naszych najemców dostarczając rozwiązań uszytych na ich miarę oraz gwarantując im możliwości dalszej ekspansji w ramach naszych lokalizacji. Budując nasz bank ziemi zwracamy szczególną uwagę na możliwość dalszej rozbudowy nieruchomości według potrzeb i wskazań klienta. Ogranicza to potencjalnie koszty oraz między innymi minimalizuje ryzyko utraty pracowników przez naszych najemców, a tym samym umożliwia im niezakłócony wzrost” – mówi Dominik Leszczyński, CEO DL Invest Group. „Dodatkowo w ramach naszej Grupy zbudowaliśmy struktury, które umożliwiają kompleksową realizację inwestycji, co obejmuje: nabycie nieruchomości, projekt, budowę i aktywne zarządzanie budynkami w ramach naszych wewnętrznych działów zarządzania oraz leasingu, które każdego dnia są do usług naszych najemców. To oznacza, że dla najemców wypracowujemy możliwie największą wartość optymalizując koszty użytkowania obiektów po ich stronie” – podkreśla Wirginia Leszczyńska, COO DL Invest Group.   

Słuszność przyjętej przez DL Invest Group strategii rozwoju podkreśla poziom wynajmu istniejących nieruchomości należących do firmy: około 97% powierzchni jest aktualnie wynajętych.

„To dla nas duże wyróżnienie, że GTX Hanex Plastic, lider na swoim rynku zdecydował się związać z nami i powierzyć nam realizację kluczowych dla swojego rozwoju nieruchomości. Na każdym etapie realizacji projektu zespoły DL Invest Group, które tworzy ponad 120 profesjonalistów, pracowały i pracują nad wypracowaniem założonych przez naszego klienta rezultatów” – podsumowuje Wirginia Leszczyńska.

Dodaj ofertę pracy