KGL_new
Wiadomości

Ambasada USA zaprasza

Do udziału w wirtualnych targach Florida International Trade Expo, organizowanych przez Agencję Rozwoju Gospodarczego i Handlu Stanu Floryda, które odbędą się w dniach 16-18 marca 2021.

W targach weźmie udział ponad 160 czołowych producentów, dystrybutorów i dostawców profesjonalnych usług ze stanu Floryda, z którymi będzie można nawiązać bezpośredni kontakt i współpracę biznesową.  Wystawcy reprezentować będą następujące branże:  przemysł lotniczy, czyste technologie, przemysł obronny, IT, urządzenia medyczne, sprzęt morski, łodzie, urządzenia przemysłowe, produkty budowlane, logistyka, dystrybucja i infrastruktura, usługi finansowe, profesjonalne usługi doradcze, ochrona przeciwpożarowa, produkty konsumpcyjne, produkty spożywcze, kosmetyki, zdrowie i uroda, produkty higieny osobistej oraz edukacja. 

 

Uczestnicy będą mogli rozmawiać on-line z wystawcami i organizować indywidualne spotkania podczas targów. Po zarejestrowaniu na stronie internetowej, uczestnicy uzyskają dostęp do pełnej listy wystawców, która pomoże w przygotowaniach do targów. 

 

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji pod adresem www.floridaexpo.com.  

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z Enterprise Florida EFI floridaexpo@enterpriseflorida.com.  

Dodaj ofertę pracy