biester
Wiadomości
Dopak  

Dopak z młynami do recyklingu

Dopak – dystrybutor maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych wprowadziła do swojej oferty szybkobieżne młyny nożowe firmy Vespa Granulators. Rozwiązania Vespa od wielu lat przekonują klientów solidnością wykonania, bezawaryjnością oraz przystępnymi cenami. Uzupełniają one portfolio firmy Dopak w zakresie maszyn do recyklingu o średniej wielkości. Młyny Vespa sprawdzają się zarówno w branży recyklingowej, jak również w przetwórstwie tworzyw sztucznych przy zawracaniu odpadów produkcyjnych z wtryskarek, wytłaczarek czy rozdmuchiwarek.

„Proces weryfikacji i doboru nowych dostawców maszyn jest w naszej firmie bardzo złożony. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, dlatego musimy mieć pewność, że rozwiązania, które wprowadzimy do oferty, będą niezawodne i wysokiej jakości, a obsługa posprzedażowa sprawna i rzetelna. Jesteśmy przekonani, że maszyny firmy Vespa spełniają najwyższe standardy. Bardzo się cieszymy, że firma Vespa dołącza do grona naszych partnerów biznesowych – powiedziała Ilona Bazgan, dyrektor sprzedaży firmy Dopak.

Korzyści z zastosowania młynów Vespa jest wiele, m.in.

- Wysoka wydajność dzięki optymalnej geometrii narzędzi skrawających;

- Wysoka jakość wałów napędowych z łożyskami zabezpieczonymi przed zabrudzeniem

- Hartowane narzędzia skrawające;

- Łatwa i szybka konserwacja i czyszczenie dzięki przemyślanej konstrukcji;

- Niezmiennie wysoka jakość wykonania gwarantowana przez produkcję w europejskiej fabryce.

Aktualnie oferta firmy Dopak w zakresie młynów do recyklingu jest bardzo szeroka. Znajdziemy w niej zarówno stanowiskowe młynki wolnoobrotowe Mo.Di.Tec, ciężkie młyny i kompletne  linie do recyklingu Neue Herbold, na kruszarkach Weima kończąc.

Dodaj ofertę pracy