biester
Wiadomości

Biesterfeld i Chimei razem na K

Zgodnie z długą tradycją, tajwański producent materiałów wysokiej jakości CHIMEI oraz międzynarodowy dystrybutor tworzyw sztucznych i dodatków Biesterfeld Plastic zaprezentują się razem na targach K. W tym roku wspólne wystąpienie w dniach 19-26 października w Düsseldorfie skupi się w szczególności na megatrendie zrównoważonego rozwoju.

CHIMEI wprowadzi na rynek nowe, zrównoważone portfolio produktów na targach K 2022. Obejmuje to najnowszy przełom CHIMEI w zakresie chemicznie przetworzonego PMMA klasy optycznej, który będzie wystawiany na stoisku Biesterfeld x CHIMEI. Ponadto CHIMEI przeprowadzi rozmowy na temat recyklingu chemicznego w przyszłości akrylu w sali 6 / Congress Center Dusseldorf (CCD) South, badając równowagę między innowacjami materiałowymi a trwałością i wydajnością. Aby zapisać się na rozmowy, kliknij ten link: https://chimei2022k.typeform.com/talks .

Temat zrównoważonego rozwoju jest również ważny dla Biesterfeld w październiku. Dystrybutor zamierza udostępnić odwiedzającym stoisko swoją wiedzę techniczną i usługi doradcze oraz przekaże informacje na temat swojego portfolio materiałów oszczędzających zasoby „Smart. Sustainable. Solutions”. Wśród oferowanych rozwiązań znajdują się polimery oparte na innowacyjnych metodach produkcji, surowcach odnawialnych czy różnych metodach przetwarzania, takich jak recykling chemiczny i mechaniczny. Zakres materiałów obejmuje poliolefiny, wszystkie klasy tworzyw sztucznych, a także wysokowydajne polimery.

„Długoletnia, pełna zaufania współpraca między Biesterfeld i CHIMEI znajdzie wyraz w tym roku ponownie we wspólnym występie na targach K”, mówi Wilhelm Postel, Business Manager Advanced Polymers, Biesterfeld Plastic. „Już z niecierpliwością czekamy na osobiste powitanie naszych partnerów i klientów na naszym stoisku”.

„CHIMEI dokonuje bardzo ważnych przełomów, szczególnie w zakresie akrylu poddanego recyklingowi chemicznemu, którym nie możemy się doczekać, aby podzielić się nim ze społecznością K 2022” – mówi Wayne Lin, zastępca dyrektora CHIMEI Corporation. „Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie z naszym wieloletnim partnerem strategicznym, firmą Biesterfeld, w celu powitania partnerów i klientów na naszym stoisku oraz podzielenia się naszymi przemyśleniami na temat recyklingu chemicznego w przyszłości akrylu”.

Wspólne stoisko obu firm znajduje się w hali 5, stoisko B18.

Dodaj ofertę pracy