KGL_new
Wiadomości

Przedni grill z ASA

INEOS Styrolution ogłosił dzisiaj, że jego polimerowy produkt ASA Luran® S został wybrany przez INEOS Automotive jako materiał na przedni grill nadchodzącej terenówki Grenadier 4X4 .

Firma INEOS Automotive powstała, aby zaspokoić zapotrzebowanie na wytrzymały i bezkompromisowy samochód terenowy, zaprojektowany do radzenia sobie w najtrudniejszych warunkach na świecie. INEOS Grenadier, który jesienią rozpocznie produkcję seryjną, został zaprojektowany jako wydajne, trwałe i niezawodne narzędzie pracy, oferując jednocześnie komfort, wyrafinowanie i niezawodność, jakich oczekuje się od nowoczesnego pojazdu.

Luran S sprosta wyzwaniu, oferując doskonałą odporność na promieniowanie UV, ciepło i chemikalia. Ponadto Luran S zapewnia odpowiednią udarność i stabilność wymiarową, aby był najlepszym materiałem do pracy.

Donna Falconer, Head of Product w INEOS Automotive, mówi: „Mamy najwyższe oczekiwania w stosunku do materiałów, których używamy do Grenadiera. Luran S spełnia je wszystkie. Nie tylko zapewnia doskonałą wydajność w najtrudniejszych warunkach, ale także zapewnia wysokiej jakości wykończenie i wygląd”.

Christophe Ginss, dyrektor sprzedaży Automotive Styrenic Specialties EMEA w INEOS Styrolution komentuje: „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy być częścią podróży, w którą rozpoczęła się Grupa INEOS. Podobnie jak nasi koledzy z INEOS Automotive, koncentrujemy się na dostarczaniu produktów o bezkompromisowej jakości”.

Dodaj ofertę pracy