biester
Wiadomości

Polscy wystawcy Plastics Recycling Show

Już 10 maja o 9,30 wystartuje historycznie największa edycja targów Plastics Recycling Show Europe, z ponad 320 wystawcami i ponad 60 branżowymi ekspertami. Impreza jest o 50% większa od poprzedniej. Wstęp bezpłatny.

Plastics Recycling Show Europe gromadzi kluczowych graczy z sektora tworzyw sztucznych i recyklingu, aby zaprezentować innowacyjne technologie, dzielić się najlepszymi praktykami, nawiązywać kontakty i robić interesy. Na wydarzeniu reprezentowany jest szeroki przekrój branży, w tym dostawcy maszyn i urządzeń do recyklingu tworzyw sztucznych, dostawcy i podmioty zajmujące się mieszaniem tworzyw sztucznych, przetwórcy wstępni, podmioty zajmujące się mechanicznym i chemicznym recyklingiem tworzyw sztucznych, specjaliści ds. gospodarki odpadami i stowarzyszenia branżowe. Nowy obszar recyklingu chemicznego poprowadzi odwiedzających przez historię i najnowsze innowacje w recyklingu chemicznym na osi czasu z wyświetlaczami wideo.

Nagrody recyklingu tworzyw sztucznych w Europie

Wybrani z całego łańcucha wartości tworzyw sztucznych w Europie, finaliści (a jest ich 47) konkursu Plastics Recycling Awards Europe 2023 zostaną zaprezentowani w specjalnej strefie na wystawie. Laureatów siedmiu tegorocznych kategorii nagród poznamy drugiego dnia targów, 11 maja . Wszystkie produkty i projekty znajdujące się na krótkiej liście są wytwarzane w Europie, a każdy produkt zawiera co najmniej 50% tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. O polskich akcentach nagrody pisaliśmy tutaj

Polscy wystawcy PRSE

Polska branża recyklingu działa niezywkle preżnie, w naszym kraju mamy firmy o skali co najmniej regionu, stąd też nie zabraknie polskich wystawców na targach, w tym m.in. Plastics Solutions, ML Polyolefins, MalPlast, Mepol Group (ITI Poland), Compra Recykling, Akpol i kilku innych. Wśród najważniejszych zapowiedzi targowych znalazł się debiut nowego rPP o wysokiej udarności ML Polyolefins.

 

Pełna lista wystawców: https://www.prseventeurope.com/prse2023/en/page/exhibitor-list

Link do rejestracji odwiedzających: https://prse-2023.reg.buzz/

 

Dodaj ofertę pracy