ichemad
Wiadomości

Konferencja Foliowa 2023

Z przyjemnością przedstawiamy wstępny program Konferencji Foliowej 2023, która odbędzie się w Warszawie w dniu: 28.09.2023. Konferencja jest największym ogólnopolskim forum producentów folii i opakowań foliowych. To spotkanie całej branży opakowaniowej, z wieloma interakcjami, wymianą opinii, doświadczeń i informacji. Idealne miejsce do branżowego networkingu, z dala od targowego zgiełku. Wstępny program edycji 2023

 

Segment RYNEK

Waldemar Sobański (Plastics Review): Segmentacja rynku opakowań z tworzyw. Czy rynkowe turbulencje przyniosą trwałe zmiany?

Krzysztof Mrówczyński (Menedżer ds. Analiz Sektorowych, Bank Pekao SA):  Sektorowa analiza makroekonomiczna.

Maciej Nałęcz (Analityk Sektorowy, Santander Bank Polska SA): Sytuacja rynkowa producentów opakowań z tworzyw. Prognoza koniunktury.

 

Segment GOZ

prof. dr hab. Inż. Artur Bartkowiak (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny): Gospodarka Obiegu Zamkniętego w polskich realiach. Wpływ zmian prawnych na producentów folii i opakowań. Co będzie się działo w 2024?

 

Segment PRODUKTY, SUROWCE i TECHNOLOGIE

KGL: Zmiany w portfolio folii i opakowań foliowych.

POLIMER PROJEKT: Nowa oferta surowców dla przemysłu opakowań.

EMIPAK: Kontrola procesu produkcji folii.

COLIBER POLYMERS: Innowacje w barwieniu folii i opakowań. Potencjał produktowy

VGT POLSKA: Innowacyjność nowoczesnych suszarek Kreyeborg IR, w tym m.in. krystalizacja, suszenie surowców w produkcji folii (IRD); dekontaminacja, krystalizacja, suszenie płatka PET z dopuszczeniem do stosowania w przemyśle spożywczym (IR Clean) – folie jednowarstwowe; redukcja nieprzyjemnych zapachów, suszenie tworzyw z recyklingu (IR-Fresh).

 

Ceremonia wręczenie Nagród dla Najszybciej Rozwijających się Producentów Opakowań Elastycznych w Polsce

GROWTH STARS FLEXIBLE PACKAGING in POLAND

Ceremonia wręczenie Nagród dla Najszybciej Rozwijających się Dystrybutorów Tworzyw Sztucznych w Polsce

GROWTH STARS PLASTICS DISTRIBUTION in POLAND

DEBATA BRANŻOWA

Tradycyjnie, finałem Konferencji jest debata branżowa, z udziałem obecnych na sali przedsiębiorców i analityków, którą moderować będą prof. Bartkowiak i Prezes Sobański. W jej trakcie pojawia się wiele wartościowych głosów, zderzają się opinie, dochodzi do ciekawych wystąpień pokazujących aktualny potencjał biznesowy producentów opakowań z tworzyw. Temat tegorocznej debaty:

Przyszłość producentów folii i opakowań w Polsce.

 

Jak już widać, tegoroczna edycja Konferencji na cztery miesiące przed startem ma już 12 mocnych merytorycznych punktów. Być może atrakcji w salach konferencyjnych będzie jeszcze więcej. Dziś już wiadomo, że pierwszych 100 zarejestrowanych Uczestników Konferencji otrzyma bezpłatnie jedyne w Polsce raporty i rankingi rynkowe:

TOP 77 Flexible Packaging in Poland

TOP 77 Rigid Packaging in Poland

TOP 77 Recycling Plastics in Poland

TOP Polskiej Dystrybucji

TOP Polskiego Wtrysku

TOP Polskiego Recyklingu

TOP Polskich Opakowań

ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ

Pojemność sal konferencyjnych ograniczona

Więcej szczegółów

Ostrzegamy przed osobami podszywającymi się pod organizatorów Konferencji Foliowej. Weź udział w oryginalnym wydarzeniu.

Dodaj ofertę pracy