biester
Wiadomości

Nowa gama butelek z HDPE dla farmy

Butelki HDPE firmy Airnov oferują lepszą ochronę przed wilgocią w porównaniu ze standardowymi wersjami produktu o podobnej wielkości. Seria jest również kompatybilna z nową technologią IDC (Integrated Desiccant Closure) firmy Airnov, która oszczędza zasoby i czas producentów podczas produkcji.

Nowa gama butelek HDPE jest zgodna z amerykańskimi przepisami FDA, przepisami UE i chińską rejestracją DMF do stosowania w suchych zastosowaniach farmaceutycznych. Te pojemniki farmaceutyczne, formowane wtryskowo z rozdmuchem, zapewniają lepszą barierę ochronną przed wilgocią niż standardowe butelki polietylenowe o porównywalnej wielkości.

Są również dostępne w różnych rozmiarach i konfigurowalnych opcjach, począwszy od rozmiarów od 30 cm3 do 150 cm3, zaprojektowanych w średnicach 33 mm i 38 mm. Klienci mogą zdecydować się na krople roztworu środka osuszającego z kanistrem/paczką lub skorzystać z faktu, że te butelki HDPE są kompatybilne z nowym zamknięciem IDC firmy Airnov — ta przełomowa funkcja umożliwia producentom zmniejszenie liczby komponentów, które zazwyczaj tworzy kompletny system osuszający w butelce poprzez zintegrowanie osuszacza z zamknięciem.

„Wysokiej jakości butelki HDPE firmy Airnov zyskały reputację, zwłaszcza od CRO i zespołów opracowujących nowatorskie leki, zapewniając jednocześnie klientowi rozwiązanie opakowaniowe o wysokiej wartości” — mówi Xander Shao i dodaje „Fakt, że można je teraz zintegrować z IDC, to kolejny duży krok naprzód. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak ten wyjątkowy projekt stanie się przełomowym produktem dla branży.

Dodaj ofertę pracy