biester
Wiadomości

KGL Mecenasem Przemysłu Opakowań

Giełdowy champion - największa obecnie spółka przemysłu tworzyw sztucznych notowana na GPW - sięgnęła po najwyższy status Konferencji Foliowej 2023. Noblesse Oblige.

KGL zaprezentuje na Konferencji nową ofertę folii i opakowań z spienionego polipropylenu (EPP). Spółka jest producentem opakowań z folii spienionych o znacznie zredukowanej gęstości w porównaniu do gęstości folii litych, wyprodukowanych nawet do 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. W zależności od rodzaju opakowania możliwa jest nawet kilkunastoprocentowa redukcja wagi opakowania przy jednoczesnym utrzymaniu jego wytrzymałości mechanicznych. Materiały spienione są znakomitą alternatywą dla wycofywanych z obiegu opakowań ze styropianu (EPS).

Organizatorzy Konferencji Foliowej już dziś zapowiadają rekordowe wydarzenie pod względem ilości uczestników i reprezentowanych przez nich firm. Konferencja Foliowa to spotkanie całej branży opakowaniowej, z wieloma interakcjami, wymianą opinii, doświadczeń i informacji. Idealne miejsce do branżowego networkingu, z dala od targowego zgiełku.

Cały czas trwają prace nad wysoką jakością programu merytorycznego Konferencji. Wkrótce pojawią się nowe elementy programu Konferencji, warto śledzić stronę wydarzenia.

Nowości programowe Konferencji Foliowej

Kto będzie na Konferencji

Weź udział - otrzymasz szereg unikalnych raportów o przemyśle tworzyw w Polsce

Dodaj ofertę pracy