biester
Wiadomości

VGT Polska Partnerem Konferencji Foliowej 2023

Spółka VGT Polska sięgnęła po status Partnera Branżowego Konferencji Foliowej 2023. Podczas spotkania Prezes Marian Stanienda przedstawi innowacyjne rozwiązania w suszeniu z wykorzystaniem podczerwieni. VGT Polska notuje w ostatnim czasie szybki rozwój sprzedaży i bazy klientów.

 

 

Spółka VGT Polska jest dostawcą innowacynych urządzeń dla przetwórców tworzyw, w tym kompletnych linii technologicznych oraz urządzeń peryferyjenych renomowanych producentów. W trakcie Konferencji Foliowej 2023 Prezes Zarzadu VGT Polska Marian Stanienda podzieli się z uczestnikami wiedzą na temat: Suszenia tworzyw, dekontaminacji i redukcji odoru tworzyw postkonsumenckich z wykorzystaniem promieni IR.

Technologia suszenia IR staje się coraz popularniejsza wśród przetwórcó tworzyw. Stosuje się ją zarówno do osuszania, krystalizowania, jak i powlekania granulatów, regranulatów, przemiałów i płatków, Urządzenia IR powodują znaczne przyspieszenie procesów suszenia i krystalizacji, przy redukcji czasu i zużycia energii.

Wejdź i zostań Uczestnikiem

Dodaj ofertę pracy