biester
Wiadomości

Pełny Program Konferencji Foliowej 2023

Już 28.09.2023 rozpocznie się Konferencja Foliowa 2023 – największe ogólnopolskie forum producentów folii i opakowań z tworzyw. Przed 160 Uczestnikami Konferencji bogaty program merytoryczny, szereg dyskusji i wymian opinii, wreszcie wręczenie Nagród dla najszybciej rozwijających się producentów opakowań elastycznych w Polsce oraz najszybciej rozwijających się dystrybutorów tworzyw w naszym kraju.

Uczestnicy Konferencji wysłuchają wystąpień KGL SA, GRUPY AZOTY POLYOLEFINS SA, KRAUS Folie Sp. z o.o., VGT Polska Sp. z o.o., NEBO Solar Sp. z o.o., J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o, COLIBER Polymers Sp. z o.o., ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o., Banku PEKAO SA, Santander Bank Polska SA, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Stowarzyszenia Natureef.

 

Hasło przewodnie Konferencji to:

Opakowania z Tworzyw.

Przyjazne Człowiekowi, Potrzebne Ludziom.

 

Konferencyjne prelekcje będą się ogniskować wokół struktur mono-tworzywowych w produkcji folii i opakowań (w tej dziedzinie polscy producenci realizują programy inwestycyjne o dużej skali stając się prekursorami w całej UE), opakowań z XPP skutecznie zastępujących zakazane opakowania SUP, nowej ofercie surowców i urządzeń podnoszących jakość i efektywność produkcji, gospodarce obiegu zamkniętego w polskich realiach w aspekcie produkcji opakowań z tworzyw, czy analizie sytuacji rynkowej producentów opakowań z tworzyw wraz z prognozą koniunktury na najbliższy czas.

Taki ciekawy mix tematyczny kreuje Konferencję Foliową 2023 jako skuteczną i konstruktywną platformę dyskusyjną biznesu opakowaniowego w Polsce z szeregiem możliwości branżowego networkingu. Warto również dodać, iż wszyscy uczestnicy Konferencji otrzymają pakiet raportów rynkowych opracowanych przez redakcję magazynu Plastics Review.

Organizatorzy Konferencji Foliowej zapowiadają w edycji 2024 szereg zmian, w tym znaczne powiększenie pojemności sal konferencyjnych oraz wprowadzenie streamingu.

 

Kliknij i zobacz pełny Program Konferencji Foliowej 2023

Dodaj ofertę pracy