KGL_new
Wiadomości

Konferencja Foliowa 2023: brak miejsc

Na dwa tygodnie przed Konferencją pula wolnych miejsc została wyczerpana. 28.09.2023 w Warszawie spotkają się przedstawiciele blisko 50 producentów opakowań oraz wielu czołowych dostawców surowców. 160 Uczestników Konferencji wysłucha bogatego programu merytorycznego oraz zapewne będzie prowadzić w kuluarach przynoszący rezultaty networking.

Konferencja Foliowa to gwarancja skutecznego spotkania branżowego. Przed 160 Uczestnikami Konferencji bogaty program merytoryczny, szereg dyskusji i wymian opinii, wreszcie wręczenie Statuetek GROWTH STAR dla najszybciej rozwijających się producentów opakowań elastycznych w Polsce oraz najszybciej rozwijających się dystrybutorów tworzyw w naszym kraju. Kliknij i zobacz pełny program Konferencji Foliowej 2023.

 

 

Za nieco ponad miesiąc odbędzie się natomiast Konferencja Recyklingowa 2023, pierwsze walne spotkanie branży recyklingu tworzyw w Polsce. Konferencja obfitować będzie w szereg ciekawych wydarzeń, w tym wystąpienie Gościa Honorowego - Edwarda Kosiora (NEXTLOOPP), światowego autorytetu w dziedzinie recyklingu poliolefin, raport Plastics Recyclers Europe, prelekcje dostawców surowców i maszyn, jak choćby Vecoplan, Sukano, czy VGT Polska, a na recyklingowy deser najszybciej rozwijający się recyklerzy tworzyw w Polsce również zostaną uhonorowani Statuetkami GROWTH STAR.

Warto również dodać, iż wszyscy uczestnicy Konferencji otrzymają pakiet raportów rynkowych opracowanych przez redakcję magazynu Plastics Review.

Zastanawiających się nad wzięciem udziału w Konferencji Recyklingowej 2023 uprzedzamy, że pula wolnych miejsc szybko się kurczy. Nie warto czekać na ostatnią chwilę, bo może ona nadejść niespodziewanie. Kliknij na poniższy banner i wejdź na stronę Konferencji Recyklingowej 2023.

Dodaj ofertę pracy