biester
Wiadomości

VECOPLAN AG Partnerem Konferencji Recyklingowej

Niemiecki producent rozdrabniaczy został Partnerem Branżowym Konferencji Recyklingowej 2023.

Vecoplan jest globalnym partnerem branży recyklingowej. Firma oferuje maszyny do rozdrabniania, separacji, transportu i magazynowania, a także gotowe linie produkcyjne do obróbki mechanicznej oraz termicznej. Vecoplan jest twórcą rozwiązań umożliwiających efektywny recykling w obiegu zamkniętym, aby sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu na wysokiej jakości recyklaty tworzyw sztucznych.

 

Vecoplan jest od lat jest skutecznym i niezawodnym partnerem branży recyklingowej. Ważną cechą rozdrabniaczy Vecoplan jest ich efektywność energetyczna. Napęd HiTorc, czyli sterownik zintegrowany z przetwornicą częstotliwości zapewnia, że ​​na wale wirnika dostępny jest najlepszy możliwy moment obrotowy w każdym momencie i we wszystkich scenariuszach pracy. Dzięki temu silnik synchroniczny ma naprawdę imponujący stopień wydajności. W porównaniu z innymi napędami elektromechanicznymi klienci Vecoplan mogą zaoszczędzić do 40 procent energii, a nawet do 60 procent w porównaniu z napędami hydraulicznymi. 

 

 

Podczas Konferencji Recyklingowej 2023 Pan Maciej Kamola (Senior Account Manager Vecoplan AG) wygłosi prelekcję na temat: Produkcja granulatu PCR z wykorzystaniem energooszczędnych rozdrabniaczy Vecoplan, w której przedstawi pełen zestaw imponujących cech tych maszyn w aspekcie recyklingu tworzyw sztucznych.

Dodaj ofertę pracy