biester
Wiadomości

TEKOPRO i WEIMA Liderami Technologii Recyklingu

Polska spółka zajmująca się doradztwem i sprzedażą urządzeń do recyklingu tworzyw oraz niemiecki producent rozdrabniaczy, młynków i granulatorów sięgnęli po status Liderów Technologii Recyklingu w ramach Konferencji Recyklingowej 2023.

TEKOPRO posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie doboru i użytkowania maszyn do mechanicznej obróbki odpadów z tworzyw. Spółka oferuje rozdrabniacze, przesiewacze i separatory uznanych marek, a także projektuje całe ciągi technologiczne.

Niemiecka WEIMA jest najbardziej znana z wysokiej klasy rozdrabniaczy. Zatrudnia ponad 300 osób, produkuje rocznie ponad 1 200 urządzeń, a powierzchnia zakładów produkcyjnych wynosi 65 000 m2. Jest firmą rodzinną o międzynarodowej renomie.

Rozdrabniacze WEIMA są niezwykle elastyczne i oferują różne typy rotorów, geometrię rotorów i narzędzia tnące, dzięki czemu mogą rozdrabniać szeroką gamę tworzyw termoplastycznych, takich jak PE, PP, PVC, PS, PU i PET, a także materiały termoutwardzalne i elastomery.

Nawet wielkogabarytowe puste korpusy, długie rury i profile, masywne bryły początkowe i inne odpady produkcyjne, a także butelki PET, włókna tekstylne, folie, materiały izolacyjne, wykładziny podłogowe, skrzynki i pojemniki nie stanowią problemu dla przemysłowych rozdrabniaczy WEIMA dzięki 40-letniemu doświadczeniu w branży recyklingu tworzyw.

Dodaj ofertę pracy