biester
Wiadomości

Wtrysk bez tajemnic

W zakładach przemysłowych obciążenie pracą jest zazwyczaj duże. Jednocześnie istnieją złożone zadania, które należy wykonać na boku. Produkcja próbek do badań nowych materiałów, pobieranie próbek, analiza i optymalizacja procesów. Niestety często brakuje czasu. Centrum Tworzyw SKZ oferuje ekonomiczne, zewnętrzne i kwalifikowane rozwiązanie świadcząc usługi dla przemysłu.

Widok na zakład pilotażowy fabryki modelowej: SKZ oferuje kompleksową gamę usług w zakresie formowania wtryskowego. (Zdjęcie: Felix Meyer)
Widok na zakład pilotażowy fabryki modelowej: SKZ oferuje kompleksową gamę usług w zakresie formowania wtryskowego. (Zdjęcie: Felix Meyer)

SKZ oferuje pełen zakres usług wtryskiwania m.in

W przypadku firm produkcyjnych codzienne operacje są często gorączkowe, a produkcja musi przebiegać sprawnie. Często brakuje czasu na testowanie alternatywnych materiałów dla produktu, małych serii komponentów do celów testowych, pobieranie próbek narzędzi, testowanie formowania wtryskowego ze specjalnymi częściami testowymi i inne ważne długoterminowe działania. W tym miejscu z pomocą przychodzi Centrum Tworzyw Sztucznych SKZ. Instytut z siedzibą w Würzburgu oferuje kompleksową gamę usług dla firm zajmujących się formowaniem wtryskowym.

 Badania zorientowane na branżę
„Uważamy się za pionierów wśród przetwórców tworzyw sztucznych i często jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie. Często jest to po prostu kwestia wyprodukowania próbek do testów, ponieważ nie można funkcjonować bez maszyny w produkcji do testowania materiałów alternatywnych. Jednakże zapewniliśmy również klientom kompleksowe doradztwo procesowe. Dzięki rozległemu doświadczeniu w badaniach branżowych nasi koledzy mogą wnieść duży wkład” – dodał. mówi Bernhard Hennrich, zastępca dyrektora ds. formowania wtryskowego i produkcji przyrostowej.

Dobrze wyposażone centrum techniczne
Dobrze wyposażone centrum techniczne pozwala ekspertom SKZ sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zamówieniom. Wsparcia udzielają także eksperci z innych obszarów firmy, takich jak analiza materiałowa, testowanie produktów czy kontrola jakości.

Zobacz więcej

Dodaj ofertę pracy