biester
Wiadomości

Targi K 2025

“It’s K time again” – to nieśmiertelne hasło zapowiadające kolejną edycję kluczowego spotkania targowego dla przemysłu tworzyw. W szybkim tempie zbliża się końcowy termin rejestracji wystawców na imprezę w 2025.

W dniach 8-15 października 2025 międzynarodowa branża tworzyw sztucznych i gumy ponownie spotka się na swoich najważniejszych międzynarodowych targach. Dokumenty rejestracyjne są już dostępne na stronie www.k-online.com . Dla wszystkich firm chcących wziąć udział w K 2025 ostateczny termin rejestracji upływa 31 maja 2024 r.

Asortyment prezentowany na tych wiodących targach obejmuje segmenty maszyn i urządzeń, surowców i środków pomocniczych, a także półproduktów, części technicznych i produktów ze wzmocnionych tworzyw sztucznych. Co więcej: K 2025 to nie tylko barometr wydajności branży i jej globalny rynek innowacji, ale także zapewnia orientację, wyznacza zrównoważone impulsy gospodarcze i prezentuje przyszłościowe trendy.

„Żadne inne targi nie prezentują tak wielu kompleksowych rozwiązań i żadne nie są tak międzynarodowe jak K w Düsseldorfie. Wystawcy zachwycają ekspertów, użytkowników i decydentów wyjątkową jakością i wydajnością” – mówi Erhard Wienkamp, ​​dyrektor zarządzający Messe Düsseldorf i dodaje: „Wszystko to sprawia, że ​​K jest idealną platformą dla udanego międzynarodowego biznesu i numerem 1 na rynku targów. Jedno miejsce spotkań światowych sektorów tworzyw sztucznych i gumy.”

K 2025 w Düsseldorfie porusza megatematy: ochrona klimatu, cyfryzacja i gospodarka o obiegu zamkniętym. Targom K 2022 udało się już pokazać osiągnięcia w tych dziedzinach, prezentując zrównoważone rozwiązania, które w 2025 r. zostaną wzniesione na wyższy poziom. Wystawcy na zbliżającym się targach K zaprezentują dalsze innowacje w zakresie odpowiedzialnego i opartego na wartościach obchodzenia się z tworzywami sztucznymi i gumą, a także gumą oraz wskazać nowe możliwości umożliwiające zarządzanie tworzywami sztucznymi w systemach o obiegu zamkniętym.  

Do zalet K w Düsseldorfie zalicza się nie tylko szeroki asortyment prezentowany przez firmy z całego świata, ale także jakość i różnorodność wydarzeń towarzyszących, w tym – oprócz oficjalnego wydarzenia specjalnego organizowanego przez Plastics Europe i Messe Düsseldorf – ulica Gumowa Specials, Kampus Naukowy i Strefa Start-upów.

Dokumenty rejestracyjne na K 2025 można pobrać pod adresem: http://www.k-online.com/2330

Firmy, które wystawiały się już w 2022 r., mogą zalogować się i zarejestrować, korzystając ze swoich wcześniejszych danych dostępowych. Wystawcy debiutujący na targach są prowadzeni krok po kroku przez proces rejestracji.  

K Basics:
W 1952 r. K po raz pierwszy zorganizowano w Messe Düsseldorf i odbywa się w cyklu 3-letnim. W najnowszym K 2022 zarejestrowało się 3020 wystawców z 59 krajów zajmujących 177 516 m2 powierzchni wystawienniczej netto i 177 486 gości branżowych, z czego 71% z zagranicy.

Dodaj ofertę pracy