biester
Wiadomości

Duża zmiana w Biesterfeld

Carsten Harms, członek zarządu Grupy Biesterfeld i odpowiedzialny za dywizje Biesterfeld Plastic i Biesterfeld Performance Rubber, nie przedłuży swojej umowy z zarządem i odchodzi z firmy na własną prośbę ze skutkiem natychmiastowym.

Peter Wilkes, członek zarządu odpowiedzialny za dywizję chemii specjalistycznej, przejmie także tymczasową odpowiedzialność za dywizje tworzyw sztucznych i gumy.

 

Dirk J. Biesterfeld, Przewodniczący Rady Nadzorczej Biesterfeld AG, wyjaśnia: „Chciałbym podziękować Carstenowi Harmsowi za jego ogromne usługi dla naszej firmy oraz za wiele lat pełnej zaufania i udanej współpracy. Carsten Harms zbudował firmę Biesterfeld Dział tworzyw sztucznych stał się międzynarodowym liderem rynku specjalistycznych tworzyw sztucznych i rozwinął go w bardzo zrównoważony sposób, a w ostatnich latach z dużym powodzeniem rozwinął go na całym świecie. Carsten Harms odegrał również kluczową rolę w utworzeniu dywizji Performance Rubber i jej pozytywnym rozwoju międzynarodowym Serdecznie życzę Carstenowi Harmsowi wszystkiego najlepszego na przyszłość.”

Carsten Harms dodaje: „Chciałbym podziękować panu Biesterfeldowi i jego rodzinie za zaufanie, jakim mnie obdarzyli, które przez ponad 30 lat motywowało mnie do kierowania firmą z odwagą przedsiębiorczą, pewnością siebie, zapałem i niezawodnością oraz do rozwijania przedsiębiorstwa strategicznie i na arenie międzynarodowej, w szczególności opracowywanie wraz z naszymi wieloletnimi partnerami pomysłów na naszą konsekwentną strategię wzrostu i ekspansji oraz skuteczne wdrażanie ich w oparciu o wytyczne wspólnej kultury korporacyjnej. Chciałbym podziękować moim współpracownikom, międzynarodowym zespołom kierowniczym, współpracownikom z Zarządu i Rady Nadzorczej, a także rodzinom partnerów joint venture za wieloletnie zaufanie oraz dobrą i owocną współpracę. Z niecierpliwością czekam teraz na realizację mojego nowego kierunku zawodowego.”

Dodaj ofertę pracy