biester
Wiadomości

Albis dostawcą dla browaru

Londyński Pinter to browar produkujący świeże piwo o tej samej nazwie oraz wszelkie akcesoria do domowego warzenia piwa.

Londyński browar wybrał ABS Terluran GP-35 (Ineos Styrolution), dystrybuowany przez Albis do produkcji naczynia reakcyjnego będącego kluczowym elementem instalacji d o domowego warzenia piwa. 

Pinter współpracował z ALBIS, partnerem dystrybucyjnym INEOS Styrolution, aby wybrać najlepsze rozwiązanie z tworzywa sztucznego do danego zastosowania. Urządzenie do samodzielnego warzenia piwa to jednostka, która została podzielona na poszczególne elementy funkcjonalne do produkcji. Każda część miała swoje specyficzne wymagania, które miały wpływ na techniki projektowania, produkcji i montażu. Na podstawie opinii firmy ALBIS jako materiał rdzenia rozwiązania wybrano Terluran® GP-35 firmy INEOS Styrolution.

Terluran to polimer ABS, który wyznacza światowe standardy w zakresie opłacalności i jakości produktu. Terluran ® GP-35 jest bezpieczny dla żywności i przekonuje łatwością przetwarzania dzięki lepszej płynności. Produkt charakteryzuje się dobrą odpornością na uderzenia, stabilnością wymiarową i idealnie nadaje się do samodzielnego barwienia. Terluran ® GP-35 jest również dostępny w wersji zrównoważonej ECO, opartej na recyklingu lub na biomasie, certyfikowanej zgodnie z ISCC w podejściu bilansu masy.

ALBIS specjalizuje się w oferowaniu swoim klientom zoptymalizowanych usług, pomagając już na etapie projektowania w doborze materiałów i wiedzy technicznej, aby spełnić wszystkie wymagania. Chris Newman, regionalny menedżer techniczny w ALBIS, powiedział: „Cenimy konstruktywną współpracę z klientami takimi jak Pinter. Naszym celem jest, aby nasi klienci skupili się na swojej wiedzy specjalistycznej, podczas gdy my dzielimy się naszą wiedzą na temat polimerów”.

Dodaj ofertę pracy