KGL_new
Wiadomości

Konferencja Recyklingowa 2024

24.10.2024 to jedyny dzień w roku w pełni dedykowany branży recyklingu tworzyw w Polsce. Prosimy nie zwlekać z rejestracją, pula wolnych miejsc w roku 2023 wyczerpała się na dwa tygodnie przed Konferencją.

Czym jest Konferencja Recyklingowa? To własne coroczne miejsce spotkań biznesu recyklingowego w Polsce i zarazem branżowe okno na świat.

Sektor recyklingu tworzyw szybko otrząsa się po ubiegłorocznej zapaści. Tempo i zakres unijnych zmian legislacyjnych pozwala sądzić, iż branża znajduje się już u progu mocnego ożywienia. W naszym kraju wskaźnik recyklingu tworzyw jest relatywnie niski w porównaniu do „starszych” państw UE. Tym samym, koniunktura recyklingowa może mieć u nas znacznie wyższą temperaturę. Trzeba trzymać rękę na pulsie.

Niezbędne są więc dostęp do nowych rozwiązań technologicznych służących podniesieniu jakości i wydajności produkcji recyklingowej. W perspektywie najbliższych lat konieczny jest dostęp do odpowiedniej jakości recyklatów w połączeniu z efektywnością ich wykorzystania oraz projektowaniem pod kątem recyklingu. Tego dotyczyć będą głównie konferencyjne prelekcje i wykłady. W programie także spotkania zakupowe. Kliknij i wejdź na stronę Konferencji.

Dodaj ofertę pracy