Forum Gospodarki o Obiegu Zamkniętym na K 2022 otworzyło swoje podwoje, w idealnym momencie na rozpoczęcie targów. Przez osiem dni producenci maszyn do tworzyw sztucznych zaprezentują rozwiązania technologiczne dla funkcjonującej gospodarki o obiegu zamkniętym na ponad 4000 metrów kwadratowych na wolnym powietrzu między halami 10 i 16. Siedem firm jest tam reprezentowanych z własnymi pawilonami, a sześć połączyło siły w duże stoisko zbiorowe.