KONFERENCJA RECYKLINGOWA 2024

Data wydarzenia:
2024-10-24

O wydarzeniu:

24.10.2024 to jedyny dzień w roku w pełni dedykowany branży recyklingu tworzyw w Polsce. Prosimy nie zwlekać z rejestracją, pula wolnych miejsc w roku 2023 wyczerpała się na dwa tygodnie przed Konferencją.

Za nami pierwsze duże i udane spotkanie branży recyklingu tworzyw sztucznych w Polsce w roku 2023. Przed nami, jeszcze ciekawsza i bardziej owocna Konferencja Recyklingowa 2024. Czym jest Konferencja Recyklingowa? To własne coroczne miejsce spotkań biznesu recyklingowego w Polsce i zarazem branżowe okno na świat.

 

LIDERZY RYNKU RECYKLINGU

               

PARTNERRZY KONFERENCJI PREMIUM

  

 

Partnerzy Konferencji

          

 

            

 

 

Firmy Wspierające Premium

       

 

Firmy Wspierające

            

 

W szybko zmieniającej się rzeczywistości czas na aktualną analizę uwarunkowań rynkowych, szans, wyzwań i bolączek sektora kluczowego dla wprowadzenia gospodarki obiegu zamkniętego. Czas na branżowe spotkania, rozmowy, dyskusje; czas na rozwój relacji biznesowych oraz dobry i skuteczny networking.

Sektor recyklingu tworzyw szybko otrząsa się po ubiegłorocznej zapaści. Tempo i zakres unijnych zmian legislacyjnych pozwala sądzić, iż branża znajduje się już u progu mocnego ożywienia. W naszym kraju wskaźnik recyklingu tworzyw jest relatywnie niski w porównaniu do „starszych” państw UE. Tym samym, koniunktura recyklingowa może mieć u nas znacznie wyższą temperaturę.

Niezbędny są więc dostęp do nowych rozwiązań technologicznych służących podniesieniu jakości i wydajności produkcji recyklingowej. W perspektywie najbliższych lat konieczny jest dostęp do odpowiedniej jakości recyklatów w połączeniu z efektywnością ich wykorzystania oraz projektowaniem pod kątem recyklingu. Tego dotyczyć będą głównie konferencyjne prelekcje i wykłady.

Przyjrzymy się również biznesowej perspektywie recyklingu tworzyw w Polsce. Wszyscy powinni mieć świadomość, że recykling jest w istocie jedyną technologią skuteczną w zwalczaniu odpadów z tworzyw sztucznych. Prognozy dotyczące ilości przetwarzanych odpadów z tworzyw sztucznych w procesie recyklingu otwierają ogromne możliwości dostawcom, którzy mogą zapewnić odpowiednie technologie recyklingu i powiązany sprzęt. Innowacje i pozytywny rachunek ekonomiczny są kluczowe dla rozwoju gospodarki obiegu zamkniętego.

Uczestnicy Konferencji będą mieli możność wziąć udział w strefie business meeting. To miejsce i czas przeznaczone na wymianę ofert biznesowych i ewentualne zawieranie transakcji handlowych w obszarze recyklingu. Strefa business meeting zostanie podzielona na części:

W trakcie Konferencji odbędzie się uroczystość uhonorowania pięknymi Statuetkami GWIAZDA WZROSTU (Recycling Growth Star) najszybciej rozwijających się recyklerów tworzyw operujących na polskim rynku. Ponadto, przedstawione zostaną wyniki rocznego badania koniunktury w branży recyklingowej w postaci jedynego w Polsce raportu rynkowego RECYKLING TWORZYW 2024.

Spodziewamy się na naszym wydarzeniu przedstawicieli kluczowych firm recyklingowych oraz sektorów kooperujących. W takim towarzystwie zapewne dojdzie do wielu ciekawych interakcji biznesowych. Wrześniowy termin Konferencji jest dobrym czasem na podsumowanie szeregu już funkcjonujących i spodziewanych zmian legislacyjnych w naszym kraju (system kaucyjny) i Unii Europejskiej (PPWR), które mogą uczynić rok 2025 przełomowym dla dalszych losów biznesu recyklingowego w Polsce i nadać mu nową dynamikę rozwoju.

Wieczorna integracja to czas na lepsze poznanie wewnątrz branży i wzmocnienie relacji biznesowych.

Przez cały czas trwania wydarzenia Uczestnicy będą mogli uprawiać recyklingowy networking. Obiecujemy Konferencję dynamiczną i wartościową, z ciekawymi Gośćmi i pełną reprezentacją branży. Zapraszamy.

 WIEDZA. BIZNES. PRESTIŻ. KONTAKTY. 

P L A S T I C S   R E C Y C L I N G

Zobacz relację z edycji 2023 Konferencji Recyklingowej

 

Koszt udziału

1 osoba z firmy: 850,00 PLN +23% VAT / osoba

2 osoby z firmy: 750,00 PLN +23% VAT / osoba

3 osoby z firmy: 650,00 PLN +23% VAT / osoba

4 osoby z firmy lub więcej: 550,00 PLN +23% VAT / osoba

 

Miło nam poinformować, iż 100 pierwszych zarejestrowanych Uczestników Konferencji Recyklingowej 2024 otrzyma bezpłatnie branżowy raport RECYKLING TWORZYW 2023 w Polsce. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej o raporcie.

Pełny program Konferencji Recyklingowej 2024 zostanie podany na miesiąc przed spotkaniem.

Kontakt i lokalizacja

Termin: 24.10.2024

Miejsce: Warszawa

Kontakt do zainteresowanych wystąpieniem / przedstawieniem własnej oferty rynkowej / sponsorowaniem wydarzenia:

Waldemar Sobański

Tel 501 131 404

Mail: valdemar@eplastics.pl

 

Zgłoś udział