WIADOMOŚCI


Data publikacji: 10.08.2017 (Data ostatniej modyfikacji: 10.08.2017)

Krzysiek Rutkowski już w domu

Krzysiek Rutkowski opuścił właśnie szpital, w którym przeszedł 40-dniową terapię chemiczną i radiologiczną.

Te zabiegi do tego stopnia osłabiły jego organizm, że nabawił się obustronnego zapalenia płuc. Stan Krzyśka jest już na tyle stabilny, że mógł on zostać przewieziony do domu. Teraz czeka go długa i żmudna rehabilitacja, aby choć w części odzyskać dawną sprawność oraz siły potrzebne do dalszego leczenia. Tuż przed opuszczeniem szpitala Krzyśka i jego rodzinę odwiedzili przedstawiciele władz Fundacji Respect the Chemistry: Agnieszka Szymańska i Waldemar Jurczak. Wg nich, stan Krzyśka lekko się poprawia.

 

Zebrane przez Fundację środki zostały dotychczas wykorzystane na opłacenie usług transportowych, pobyt w specjalistycznej klinice Care Experts w Józefowie, a także zakup specjalnego łóżka i materaca przeciwodleżynowego. Rodzina Krzyśka otrzymała również nowoczesny wózek, który uprości życie Krzyśka oraz zastrzyk finansowy pozwalający przetrwać zły czas. To, co pozostało, wystarczy jeszcze przez najbliższe tygodnie na zapewnienie troskliwej opieki i profesjonalnej rehabilitacji. Przed Krzyśkiem trudna walka i moc wyzwań.

 

Waldemar Jurczak apeluje: - pamiętajmy o koledze i wspierajmy go, także finansowo, w jego heroicznych zmaganiach z okrutną chorobą.

 

Kliknij i przejdź na stronę akcji pomocowej na rzecz Krzysztofa Rutkowskiego.

 

Poniżej lista Darczyńców Akcji KRZYSIEK z dni: 12.07 – 10.08.2017:

 

 

L.P.

Imię i Nazwisko/Nazwa Firmy

Miasto

  1.  

MOTYKA TOMASZ

POZNAŃ

  1.  

MAGDALENA K ŁUCZKOWIAK

OBORNIKI

  1.  

JAGODA A PIWOWARSKA

CZERWONAK

  1.  

ANDRZEJ FILA

PŁOCK

  1.  

TOMASZ BĄK

BILCZA

  1.  

HSH CHEMIE SP. Z O O.

WARSZAWA

  1.  

RASZKA MARCIN

CZECHOWICE-DZIEDZICE

  1.  

DOMARD DEMBIŃSKI

POZNAŃ