biester
Wiadomości

Kursy i szkolenia dla profesjonalnych przetwórców tworzyw

Skorzystaj z profesjonalnych szkoleń, kursów i webinarów organizowanych przez niemiecką firmę SKZ, która od ponad 60 lat zajmuje się rozwojem technologii tworzyw sztucznych. Dzięki nawiązaniu współpracy z SKZ możemy zaproponować unikalną na polskim rynku ofertę, czyli ekskluzywny rabat na usługi SKZ.

 

 

W ciągu roku SKZ organizuje ponad 600 wydarzeń, w których uczestniczy ponad 10 000 osób. SKZ dysponuje grupą ponad 150 trenerów, wykładowców i praktyków przetwórstwa tworzyw, co czyni firmę liderem w zakresie transferu praktycznej wiedzy w obszarze tworzyw sztucznych w Niemczech i całej Europie.

 

Skorzystaj z oferty naszego portalu

i odbierz 10% rabatu na szkolenia SKZ podając prosty kod: BIWS2023.

 

 

Szkolenia SKZ są adresowane do inżynierów oraz wykwalifikowanych pracowników przemysłu tworzyw sztucznych, a także zaczynających pracę w branży, zapewniając im dalsze kształcenie oraz profesjonalny rozwój.

 

 

Korzystanie przez polskich przetwórców z tego rodzaju usług to inwestycja w wiedzę i umiejętności swoich pracowników, a to procentuje szybszym rozwojem całej organizacji.

 

 

Szkolenia są prowadzone w językach angielskim i niemieckim, w małych grupach. W razie potrzeby szkolenia są prowadzone w innych językach z wykorzystaniem tłumaczy.

Obejmują główne technologie przetwórstwa tworzyw, w tym m.in.:

  • Compounding i wytłaczanie
  • Formowanie wtryskowe
  • Zarządzanie procesami jakości
  • Spawanie i klejenie tworzyw
  • Kompozyty
  • Technologie obróbki powierzchni
  • Produkcja addytywna

 

 

Wybierz interesujący temat i skorzystaj z wiedzy doświadczonych instruktorów oraz trenerów. SKZ współpracuje blisko nie tylko z przemysłem, ale prowadzi także własną różnorodną działalność badawczo-rozwojową.

 

 

PROFESJONALNE KURSY I SZKOLENIA DLA PRZETWÓRCÓW TWORZYW

SZEROKI ZAKRES. KLUCZOWA WIEDZA.

Odbierz 10% rabatu podając swój kod: BIWS2023

Kliknij w logo SKZ i przejdź na stronę szkoleń

Dodaj ofertę pracy