KGL_new
Puls Branży

Sukano AG Partnerem Konferencji Recyklingowej

Szwajcarski producent masterbaczy i compoundów, obecny na rynku od 1988 roku, jest Partnerem Branżowym Konferencji Recyklingowej 2023.

Szwajcarski producent to firma rodzinna ale o globalnym zasięgu działania. Specjalizuje się w innowacyjnych produktach oraz wysoko specjalizowanych rozwiązaniach dla przetwórców tworzyw i recyklerów. Jej specjalnością są dodatki do poliestrów. Firma oferuje nie tylko surowce, ale także szeroką ofertę usług analitycznych i doradztwa technicznego. W wielu przestrzeniach rynkowych Sukano AG było i jest technologicznym pionierem. Surowce Sukano AG podnoszą wydajność i produktywność, obniżają koszty operacyjne, podnoszą jakość, estetykę i integralność produktów, zwiększają poziom bezpieczeństwa w produktach do kontaktu z żywnością. To wszystko dzięki precyzyjnym formułom pozwalającym wytwarzać surowce z najwyższej technologicznej półki.

 

Podczas Konferencji Recyklingowej 2023 Pan Jarosław Stróżyk (Senior Account Manager Sukano AG) wygłosi prelekcję na temat: Masterbatche Sukano poprawiające właściwości recyklowanych poliestrów, w której przedstawi bogate portfolio surowców do rPET pozwalających na pełne wykorzystanie cyrkularności.

Dodaj ofertę pracy