biester
Puls Branży

Lider Opakowań: KRAUS FOLIE

LAUREACI STATUETEK GROWTH STAR 2023. Najszybciej rozwijający się producenci opakowań elastycznych z tworzyw sztucznych w Polsce.

Kto stawia na rozwój i udaje mu się dystansować konkurencję w produkcji opakowań z tworzyw? Kto ma realne, stabilne i wieloletnie osiągnięcia w rozwijaniu własnego rynku? Czas odpowiedzieć na to istotne pytanie. Do odpowiedzi redakcji Plastics Review posłużył wskaźnik CAGR, czyli średnia złożona roczna stopa wzrostu za lata 2018/2021.

Z grona najszybciej rozwijających się producentów opakowań elastycznych z tworzyw, w edycji 2023 postanowiliśmy wyróżnić spółki z polskim kapitałem, firmy rodzinne, nie bojące się ekspansji na rynkach zagranicznych, śmiało i skutecznie stawiające czoła zagranicznej konkurencji na rodzimym rynku.

 

Lider Opakowań: KRAUS FOLIE

Spółka KRAUS FOLIE osiągnęła roczny CAGR na poziomie 23%. Spółka jest jednym z kluczowych innowatorów w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych w Polsce.

Zdaniem redakcji Plastics Review - fundatora Statuetek - wyróżnione w roku 2023 firmy można scharakteryzować jedną wspólną kategorią: Rozwój, Dynamika, Inwestycje, Jakość, Nowe Technologie, Zrównoważony Rozwój, Ciągły Głód Sukcesów.

Statuetka Growth Star trafiła w dłonie Prezes Agnieszki Burchard.

Nagrodę wręczył prof. Artur Bartkowiak.

 

Zobacz więcej

Przeczytaj rozmowę

Dodaj ofertę pracy