biester
Wiadomości

Konferencja Foliowa: 20.04.2017; Warszawa

Motto tegorocznej edycji Konferencji brzmi: Gospodarka Cyrkularna w produkcji folii i opakowań foliowych z polimerów.

Wykład inauguracyjny spotkania zostanie poświęcony powyższemu zagadnieniu, a wygłosi go Dyrektor Merytoryczny Konferencji prof. dr hab. inż. Artur Bartkowiak, szef Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Gospodarka Cyrkularna to jeden z nowych totemów UE. Następuje szybka implementacja zasad gospodarki cyrkularnej przez UE i Parlament Europejski (w prawodawstwie i praktyce przemysłowej). Tym samym gospodarka cyrkularna staje się kluczową kwestią w produkcji folii i opakowań z polimerów na naszym kontynencie. Ponadto, obserwujemy asymilację zasad rewolucji przemysłowej INDUSTRY 4.0 z celami gospodarki cyrkularnej.

W każdej edycji Konferencji Foliowej bierze udział ponad 200 uczestników, organizatorzy corocznie kreują najważniejsze spotkanie branży opakowaniowo-foliowej w Polsce. Nie inaczej będzie w roku 2017. Cele gospodarki cyrkularnej jawią się jako poważne wyzwanie dla podmiotów z naszej branży.

Już dziś anonsujemy ciekawe prelekcje, interesujących dla naszej branży gości zagranicznych i krajowych, technologiczne nowości, prawne ramy prowadzenia biznesu, rynkowe trendy, nową ofertę surowców - to główne składowe konferencji - którą adresujemy do najbardziej aktywnej części krajowego środowiska przetwórców polimerów, producentów i przetwórców folii oraz użytkowników folii.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną stroną Konferencji Foliowej

Zainteresowanych uczestnictwem w Konferencji prosimy o wypełnienie formularza

 

Zainteresowanych współpracą biznesową prosimy o kontakt z:

Kamila Kos
Event Manager
Mobile: 609 423 281
Mail: kamila.kos@eplastics.pl

Dodaj ofertę pracy