biester
Wiadomości

2. Targi INNOFORM®

Czołowe Firmy branży narzędziowo-przetwórczej znów w Bydgoszczy.

Województwo kujawsko-pomorskie uznawane jest za polską dolinę narzędziową, w której funkcjonuje kilkaset przedsiębiorstw zajmujących się produkcją narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz samym przetwórstwem. Nic więc dziwnego, że właśnie w jego stolicy zadebiutowały Targi INNOFORM®. Podczas pierwszej edycji, która odbyła się w dniach 25 – 27 kwietnia 2017 r. swoją ofertę przedstawiło 250 producentów i dystrybutorów narzędzi i urządzeń z całego świata. Oferta przykuła uwagę przedsiębiorców nie tylko z kujawsko-pomorskiego, czy z Polski, ale z całego świata.

Targi INNOFORM® to także doskonale skomponowany program towarzyszący. Jego bardzo mocnym merytorycznie elementem będzie Konferencja Narzędziowo-Przetwórcza organizowana przez Bydgoski Klaster Przemysłowy we współpracy z Wystawcami targów. Podobnie jak w roku ubiegłym Targom INNOFORM® towarzyszyć będzie również Giełda Kooperacyjna, która stwarza szansę aby w szybki i łatwy sposób poznać partnerów biznesowych z kraju i z zagranicy.

Organizatorzy gwarantują najwyższy poziom organizacji tego wydarzenia i już dzisiaj zapraszają do udziału w Targach INNOFORM®, które odbędą się w dniach 24 – 26 kwietnia 2018 r. ponownie w Bydgoszczy.

Więcej informacji na: www.innoform.pl

Innoform

Dodaj ofertę pracy