biester
Wiadomości
Celfast  

Plastikowe Wilki z Krosna

I ligowe klub żużlowy Wilki Krosno właśnie ogłosił podpisanie umowy z sponsorem tytularnym na sezon 2021.

To przetwórca tworzyw Cellfast, znany z produkcji akcesoriów ogrodowych i systemów rynnowych i przetwórstwa tworzyw sztucznych. W nadchodzącym sezonie, krośnianie będą startować pod nazwą Cellfast Wilki Krosno.

– Do tej pory wspieraliśmy klub jako sponsor główny, a ponieważ bardzo sobie chwalimy tę współpracę, postanowiliśmy wejść w nazwę drużyny. Bardzo cieszymy się, że możemy wesprzeć przedsięwzięcie sportowe tak istotne dla mieszkańców Krosna i regionu – informuje prezes firmy Cellfast, Andrzej Galak w rozmowie z klubową stroną Wilków. – Już na starcie projektu Wilki Krosno mówiliśmy, że liczymy na współpracę w dłuższej perspektywie. Przez dwa lata klub świetnie się rozwinął i awansował do wyższej ligi. Chcemy w tym uczestniczyć i jestem przekonany, że zespół będzie dostarczał wielu pozytywnych emocji – dodaje Andrzej Galak.

Przedstawiona przez kierownictwo Wilków wieloletnia strategia budowy profesjonalnego klubu, występującego co najmniej w pierwszej lidze, zyskała pełne poparcie władz firmy Cellfast.

Dodaj ofertę pracy