biester
Wiadomości

Spotkanie z chińskimi dostawcami maszyn

Kolejne wydarzenie on-line „Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych” organizowane przez kielecki ośrodek adresowane jest do firm poszukujących nowych, sprawdzonych dostawców. Wydarzenie odbędzie się już w czerwcu!

Targi Kielce we współpracy z Beijing Heliview International Exhibition, jedną
z największych agencji wystawienniczych w Chinach, organizują cykl spotkań.
To doskonała okazja dla tych, którzy szukają nowych, sprawdzonych dostawców. Tym razem na ciekawe spotkania z chińskimi  producentami mogą liczyć firmy poszukujące maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wystawcy z Państwa Środka, z którymi będzie można się spotkać posiadają w swojej ofercie między innymi: maszyny do formowania rozdmuchowego, maszyna do produkcji rur z tworzyw sztucznych, wytłaczarki laboratoryjne,
maszyny do etykietowania na gorąco czy maszyny do pakowania w folię termokurczliwą. Asortyment dostawców jest  szeroki, a udział w wydarzeniu gwarantuje nawiązanie nowych kontaktów pomiędzy sprawdzonymi dostawcami z Chin, a kupcami z Europy Środkowej i Wschodniej.

 Spotkania są bezpłatne, a dodatkowym udogodnieniem dla polskich przedsiębiorców będzie dostępne podczas spotkania tłumaczenie na język polski.

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach „Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych” 7 czerwca 2021 roku od 9:00 do 12:00.
Link do rejestracji:
https://www.targikielce.pl/maszyny-do-przetworstwa-tworzyw/zglos-udzial

Dodaj ofertę pracy