biester
Wiadomości

RTP Polska ma już certyfikaty ISO 14001 i ISO 45001

RTP Company, wiodący globalny producent termoplastów na zamówienie, z dumą informuje o uzyskaniu przez RTP Polska certyfikatów ISO 14001 i ISO 45001.

W marcu 2023 roku, RTP Polska otrzymała certyfikat zarządzania środowiskowego ISO 14001. Ta międzynarodowa norma określa wymagania dotyczące systemu zarządzania środowiskowego, którego celem jest kontrola wpływu na środowisko, w tym polityki środowiskowej, planowania, wdrażania i działania, kontroli i działań korygujących oraz przeglądu zarządzania.

Dodatkowo RTP Polska otrzymała certyfikat ISO 45001, który koncentruje się na zarządzaniu bezpieczeństwem i higieną pracy, w tym na zmniejszeniu ryzyka w miejscu pracy, zwiększeniu zgodności z prawem oraz poprawie ogólnej wydajności. Aplikacje dla ISO 14001 i 45001 zostały przeprowadzone przez zespół w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym RTP Company we Wrocławiu. Zlokalizowany w Prologis Park V w Nowej Wsi Wrocławskiej, obiekt RTP Polska został zbudowany w 2018 roku, aby wspierać rosnącą bazę klientów firmy w Europie, we współpracy z innym zakładem produkcyjnym w Beaune we Francji. "Certyfikaty te potwierdzają nasze zaangażowanie w utrzymanie wysokich standardów jakości i bezpieczeństwa oraz zmniejszenie wpływu naszej działalności na środowisko" - wyjaśnia wiceprezes RTP Company, Rolf Dahl. "Co najważniejsze, wzmacniają one nasz cel, jakim jest świadczenie wyjątkowych usług dla naszych klientów".

Aby zobaczyć wszystkie certyfikaty RTP Company, odwiedź stronę internetową firmy pod adresem https://www.rtpcompany.com/about/facilities/. Więcej informacji na temat firmy RTP Company można uzyskać pod numerem telefonu +1-507-454-6900, lub odwiedź naszą stronę internetową pod adresem www.rtpcompany.com.

Dodaj ofertę pracy