biester
Puls Branży

CIECH Resins zaprasza na cykl spotkań online na temat skutecznych technik pracy z żywicą

CIECH Resins, czołowy producent żywic i utwardzaczy w Polsce oraz jeden z nielicznych producentów stałych żywic epoksydowych w UE, rozpoczyna cykl spotkań online. Podczas pierwszego z nich doradcy techniczni CIECH Resins opowiedzą, jak stosować żywicę epoksydową w połączeniu z drewnem i odpowiedzą na pytania uczestników. Wydarzenie odbędzie się w środę 20 maja br. o godz. 17:00, link do niego znajduje się na profilu Facebook CIECH Resins (https://www.facebook.com/events/731457137685363).

Nowy cykl spotkań online ma na celu przekazanie klientom wiedzy technicznej na temat produktów, warunków pracy, metod aplikacji czy odporności i bezpieczeństwa finalnego produktu. Wydarzenia online będą kierowane przede wszystkim do klientów detalicznych, pasjonatów żywicy, którzy własnoręcznie produkują m.in. meble z drewna i żywicy, projekty artystyczne oraz inne unikatowe akcesoria.

Pierwsze wydarzenie z cyklu – spotkanie „EPIDIAN® DECO – jak pracować z żywicą i drewnem” jest dedykowane wszystkim pasjonatom rzemiosła i sztuki z wykorzystaniem żywicy epoksydowej. Uczestnicy dowiedzą się o zaletach EPIDIAN®, wyjątkowo transparentnej żywicy epoksydowej, oraz dedykowanych UTWARDZACZY DECO i DECO K. Epoksydowa kompozycja na bazie EPIDIAN® DECO umożliwia łatwe i skuteczne:

  • odlewanie w pełni transparentnych przedmiotów,
  • zatapianie przedmiotów w krystalicznej żywicy,
  • wykonywanie mebli oraz przedmiotów dekoracyjnych na bazie drewna i transparentnych lub kolorowych kompozycji żywicznych,
  • zalewanie „kanionów” w blatach dekoracyjnych,
  • wylewanie powierzchni blatów drewnianych,
  • inne rozwiązania artystyczne i dekoracyjne.

– W czasie pandemii obserwujemy zwiększone zainteresowanie EPIDIAN® DECO. Bardzo zależy nam na tym, aby wraz z nim przekazywać klientom wiedzę, niezbędną do uzyskania pożądanego efektu finalnego. Żywica jest materiałem przy pracy z którym wymagana jest cierpliwość, ostrożność i zachowanie niezbędnych warunków pracy. Dlatego chcielibyśmy edukować użytkowników i w ten sposób sprawić, że praca z żywicą będzie łatwiejsza i przyjemniejsza, a wykonane produkty będą cieszyć oko i służyć przez długie lata – mówi Mariya Hud, Marketing Manager CIECH Resins.

W spotkaniu wezmą udział doświadczeni doradcy techniczni CIECH Resins – Damian Halasa i Piotr Majder, którzy odpowiedzą na najczęściej spotykane pytania od klientów oraz pytania zadawane na żywo. Eksperci zdradzą również swoje techniki, podpowiedzą, jak uniknąć wad w produkcie finalnym oraz jak usunąć niedoskonałości, które mogą się pojawić w trakcie pracy.

Dodaj ofertę pracy