biester
Puls Branży

Plastpol ma się dobrze

Już 500 wystawców zgłosiło swój udział w tegorocznej 26. edycji Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL. Tegoroczne wydarzenie zapowiada się jako ważny punkt całej branży, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Kieleckie Targi PLASTPOL już od ćwierć wieku stanowią centralny punkt spotkań biznesu i dialogu krajowych i światowych koncernów sektora przetwórstwa tworzyw w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród wystawców ubiegłorocznej edycji pojawili się reprezentanci takich krajów jak: Włochy, Austria, Czechy, Portugalia, czy Katar. Każda z firm co roku prezentuje najnowocześniejsze maszyny
 i komponenty, takie jak wtryskarki, wytłaczarki do tworzyw sztucznych, granulaty i wiele innych.

1 marca na terenie całej Polski zostały zniesione limity i ograniczenia epidemiczne dotyczące przestrzeni targowych. Informacja ta już zdążyła odbić się pozytywnym echem wśród firm wystawiających się na targach Plastpol.

PLASTPOL to nie tylko maszyny i oferty zakupowe, ale także spotkania, seminaria, kursy, a co za tym idzie możliwość spotkania się twarzą w twarz i wymiana doświadczeń na polu biznesowym
i zawodowym z ekspertami z całego świata. Na uczestników czekają seminaria podejmujące tematy rozwoju technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych, oraz spotkania biznesowe, w tym rozpoczynająca wydarzenie, coroczna konferencja prasowa przygotowana przez stowarzyszenie PlasticsEurope Polska, podczas której przedstawiony zostanie raport z rozwoju rynku plastików na świecie.

Przy okazji organizacji targów, we współpracy z kwartalnikiem Tworzywa wydawany jest periodyk Gazeta Plastpol, stanowiąca dziennikarskie spojrzenie na branżę przez pryzmat wydarzenia targowego. Zawarte są w niej wywiady, opinie, analizy i rozmowy z wystawcami PLASTPOL-u.

 

Więcej informacji  znajdziecie Państwo na: www.plastpol.com oraz na Profilu Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/plastpolfair

 

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odbędą się w Targach Kielce w dniach 24-27 maja 2022 roku. Zapraszamy!

Dodaj ofertę pracy