KGL_new
Puls Branży

NEBO Solar Partnerem OZE Konferencji Foliowej

Aż ok. 80% dużych i średnich firm producentów przemysłowych w Polsce chce zainwestować w Odnawialne Źródła Energii (OZE). Rosnące i zmienne koszty energii to poważne wyzwanie dla energochłonnych branż gospodarki. Nie inaczej jest w przypadku przetwórców tworzyw w Polsce.

Od lat najbardziej popularnym źródłem OZE w Polsce są instalacje fotowoltaiczne. Cieszą się one dużą popularnością, ze względu łatwość montażu, stosunkowo wysoką sprawność oraz możliwość korzystnego finansowania (dopłaty i wsparcie rządowe), i relatywnie krótkim okresem zwrotu z inwestycji. W ostatnim czasie zmniejszyły się bariery administracyjne inwestycji w panele solarne.

Dość istotną barierą dla przedsiębiorców jest natomiast znalezienie firmy, która zapewni kompleksową obsługę inwestycji w OZE, od audytu efektywności, projektu i zebrania stosownych pozwoleń, po uruchomienie i przyłączenie do sieci przemysłowej instalacji OZE.

NEBO Solar oferuje właśnie taką kompleksową usługę OZE dla biznesu w Polsce.

W trakcie Konferencji Foliowej 2023 Dyrektor NEBO Solar Pan Tomasz Dulko wygłosi prelekcję pt „Transformacja energetyczna -koszt czy szansa na stabilne ceny energii?".

Model biznesowy NEBO Solar polega na dostarczaniu wysoce rentownych aktywów odnawialnych i projektów magazynowania energii po konkurencyjnych cenach i z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Zespół Nebo Solar działa na polskim rynku fotowoltaiki od ponad 7 lat i ma duże doświadczenie w uzyskiwaniu zezwoleń (w tym w planowaniu środowiskowym i przestrzennym), jak i w kwestiach przyłączania do sieci oraz budowy i eksploatacji aktywów fotowoltaicznych.

Podczas Konferencji Foliowej specjaliści z NEBO Solar przedstawią aktualny stan prawny inwestycji w fotowoltaikę, możliwości dofinansowania, przykłady zrealizowanych inwestycji dla sektora przedsiębiorstw przemysłowych w Polsce i sporo więcej.

Weź udział w Konferencji Foliowej 2023: 

Dodaj ofertę pracy