biester
Puls Branży

Przesłanie Konferencji Foliowej 2023

Dokładnie za miesiąc wystartuje kluczowe wydarzenie dla branży opakowań z tworzyw sztucznych w Polsce: Konferencja Foliowa 2023.

Konferencja ma bogatą historię, na przestrzeni lat organizatorzy i uczestnicy obserwowali oraz dyskutowali o zmianach zachodzących w rynku, technologiach oraz asortymencie folii i opakowań z tworzyw sztucznych. Tym razem zmiany, jakie zachodzą i wkrótce nadejdą, przyspieszą ewolucję całej branży w kierunku gospodarki cyrkularnej. Transformacja biznesu opakowaniowego w formację przyjazną człowiekowi i środowisku to kluczowy motyw Konferencji Foliowej 2023. Postanowiliśmy więc stworzyć hasło, które oddaje cele producentów folii i opakowań w obecnej mocno zmieniającej się rzeczywistości. Przy czym unikaliśmy jak ognia szablonowych i nieco zużytych zwrotów typu: zrównoważony rozwój, gospodarka obiegu zamkniętego, etc.

 

W centrum naszego widzenia zmieniającej się rzeczywistości nieodmiennie znajduje się człowiek, jako jednostka i zbiorowość (wspólnota). Jeśli producentom opakowań z tworzyw uda się przekonać człowieka i ludzi o przewagach opakowań z polimerów, bezpieczeństwie ich użytkowania, wieloaspektowej i korzystnej ekonomii ich produkcji, wreszcie racjonalnym użytkowaniu,  to cała branża będzie w dalszym ciągu kroczyć ścieżką wzrostu. Mamy nadzieję, że skutecznie wspieramy to zadanie.

 

Zostań Uczestnikiem Konferencji Folie i Opakowania z Tworzyw 2023

 

Zostań Uczestnikiem Konferencji Recykling Tworzyw Sztucznych 2023

Dodaj ofertę pracy